ورود به سایت
» » دستور العمل بروزرسانی سایت بهزیستی استان اردبیل

دستور العمل بروزرسانی سایت بهزیستی استان اردبیل

در تاریخ : 05.05.98
توسط : zahedi
نظرات : 0
بازدیدها : 31

دستور العمل بروزرسانی سایت بهزیستی استان اردبیل

روابط عمومی بهزیستی استان اردبیل در راستای تقویت و بهبود اطلاع رسانی و توجه به آشنایی اذهان عمومی با فعالیت های این اداره کل ازسویی و ازسوی دیگر توجه به خدمت رسانی مطلوب به مراجعین به سایت، طبق دستورالعمل ذیل سایت بهزیستی استان اردبیل را به روزرسانی خواهد کرد ،لازم به ذکر است اطلاعات سایت علاوه بر اخبار بصورت دوره ای در کانال اطلاع رسانی بهزیستی به آدرس behzistiardabil@ نیز قابل دسترسی خواهد بود

بند1 اخبار

با توجه به ماموریتها و فعالیت های متنوع بهزیستی و لزوم اطلاع رسانی خدمات ،کلیه اخبارمربوط در زمینه اطلاع رسانی ،آموزشی ،شرح رویدادها و...... به صورت روزانه از طریق روابط عمومی اطلاع یابی شده و پس از تهیه خبر و بارگذاری در سایت ،لینک خبر مربوطه در کانال سروش بهزیستی به اشتراک گذاشته می شود. ( تاریخ درج خبر به روز رسانی می شود )

بند 2 بخشنامه ها و اطلاعیه ها

کلیه بخشنامه ها و اطلاعیه های سازمان در صورت تغییر ویا ارسال بخشنامه جدید از سوی سازمان بهزیستی کشور و استانداری اردبیل بروز رسانی و کنترل می گردد.

بند3 لیست مراکز غیر دولتی

طی هماهنگی با معاونت مشارکتهای مردمی و دبیر کمیسیون ماده 26 بهزیستی استان اردبیل و آخرین جلسه برگزار شده کمیسیون مراکز غیر دولتی ، لیست مراکز غیر دولتی به همراه آدرس و شماره تماس و نام صاحب امتیاز موسس جهت تغییرات و به روز رسانی به واحد روابط عمومی ارسال می گردد و تغییرات سریعا در سایت اعمال میگردد

بند 4 مراکز دولتی

کلیه آدرس ها و شماره تلفن مراکز دولتی تحت نظارت بهزیستی استان اردبیل در سایت درج گردیده و در صورت تغییر اطلاعات جدید بروزرسانی می گردد.

بند 5 روسا

در صورت صدور ابلاغ یا حکم جدید از سوی مدیرکل بهزیستی استان اردبیل مشخصات روسای جدید در بخش معرفی معاونین یا روسای شهرستانها درج گردیده و تغییرات با دریافت ابلاغ انتصابات صورت می پذیرد.

بند 6 لینک ها

لینک های سایت بهزیستی استان اردبیلبصورت هفتگی مورد بررسی قرار می گیرد و درصورت وجود لینک شکسته بلافاصله تغییرات اعمال گردیده و لینک ها اصلاح می گردد.

بند 7 فرایندها

به منظور تحقق بند 1 سیاست های کلی نظام ابلاغی مقام معظم رهبری و اجرای ماده 36 قانون مدیریت خدمات کشوری و برنامه توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی دستور العمل اصلاح فرایندها و روش های انجام کار به ترتیب هر معاونت و واحد تفکیک و در سایت بهزیستی در قسمت فرایندهای سازمان درج گردیده است. این اصلاح فرایند هر 6 ماه یکبار توسط سازمان بهزیستی کشور به استانها ابلاغ و پس از دریافت فایل مربوطه از واحد تحول اداری بلافاصله ویرایش صورت پذیرفته و به روز رسانی می گردد.

دسته بندی : دستور العمل ها
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری