ورود به سایت
» » دیدار مدیرکل بهزیستی استان ومعاون دفتر مدیریت وعملکرد وبازرسی سازمان بهزیستی کشور با بازرس کل استان اردبیل

دیدار مدیرکل بهزیستی استان ومعاون دفتر مدیریت وعملکرد وبازرسی سازمان بهزیستی کشور با بازرس کل استان اردبیل

در تاریخ : 04.07.96
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 255

سرکارخانم نجاریان معاون دفتر مدیریت عملکرد وبازرسی سازمان بهزیستی کشور دردیدار با بازرس کل استان اردبیل ضمن اشاره به برخی از اقدامات وفعالیتهای سازمان وراه اندازی سیستم یکپارچه نظام نامه نظارتی در سطح کشور گفت: سازمان بهزیستی درراستای کنترل وکاهش آسیب های اجتماعی بویژه درمباحث مربوط به حوزه های تخصصی اقدام به ایجاد سیستمی تحت عنوان نظامنامه نظارتی در سطح کشور نموده است .

 

معاون دفتر مدیریت وعملکرد سازمان بهزیستی کشور با عنوان اینکه شفاف سازی والکترونیکی نمودن خدمات ازجمله اولویت های اساسی در بدنه سازمان تعریف شده است خاطر نشان ساخت: با یکپارچه سازی- شفافیت و پاسخگو بودن در هرشرایط می توان به اهداف وسیاستها سازمان دست یافت .

 

ایشان با بیان اینکه بهزیستی استان دومین سال متوالی در شاخص های اختصاصی حایز رتبه برتر گردیده است تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به فعالیتهای صورت گرفته در زمینه رسیدگی به محرمان ومددجویان وارزیابی های بعمل آمده از نتایج اقدامات ما شاهد کسب نتایج مطلوب وافتخار آفرینی برای سازمان هستیم .که استان اردبیل نیز جزو استانهای کارآمد مطرح شده است .

 

وی همچنین جشنواره شهید رجایی را نقطه عطف برای آغاز فعالیتها وتخصصی کردن اقدامات برای رفع مشکلات ونیازهای مددجویان دانست وگفت: درحقیقت این سیستم کمک می کند تا روند پاسخگویی بهبود یافته وبهتربتوان درخدمت افراد جامعه قرارگرفت.

 

درادامه کاظمی الموتی بازرس کل استان اردبیل نیز با مثبت ارزیابی کردن فعالیتها در بدنه بهزیستی خاطر نشان ساخت: سازمان همچون بهزیستی یک نهاد کاملااجتماعی وتخصصی است وهمواره به عنوان حامی وپشتیبان برای محرومان قلمداد می شود .

 

ایشان با بیان اینکه کسب رضایت الهی ورضایت مردم یکی از دستاوردهای نظام در خدمت رسانی است گفت: تمام تلاش وهمت مسوولین وخدمتگزاران نظام براین استوار است که خدمت رسانی وکار برای خدا باشد

 

در ادامه دکترستاری مدیر کل بهزیستی استان نیز ضمن اشاره به برخی ازفعالیتهای سازمان وگستردگی خدمات درسطح جامعه بویژه مسایل مربوط به بحث آسیب های اجتماعی تصریح کرد : با توجه به سبک زندگی وتغییرات رفتاری واخلاقی امروز شاهد برخی از ناهنجاریهای اجتماعی هستیم .

 

ایشان با عنوان اینکه تولی گری سلامت اجتماعی به عهده بهزستی قرارگرفته است یادآور شد : براساس سیاستها وبرنامه های مرتبط با حوزه امور اجتماعی یکی از اصلی ترین نیازهاتی جامعه تامین سلامت جسمی وروحی وبویژه سلامت اجتماعی دربین خانواده هاست که بخشی از این وظایف ازطریق سازمان بهزیستی به مردم اراپه می شود .

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری