ورود به سایت
» » نشست اعضای شورای اقامه نماز بهزیستی با مدیر واعضای ستاد اقامه نماز استان

نشست اعضای شورای اقامه نماز بهزیستی با مدیر واعضای ستاد اقامه نماز استان

در تاریخ : 24.04.96
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 1 513

دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان اثرات مثبت نماز وقرآن در پیشگیری ازآسیب های اجتماعی ،طبق تحقیقات و پژوهش های انجام گرفته و پرورش کودکان(درمهد های کودک ) را از محوری ترین اهداف سازمان در بحث های مربوط به اقامه نماز در سالجاری یادکرد.

مدیر کل بهزیستی استان در خصوص آموزش به کودکان جامعه هدف بهزیستی در مهدهای کودک تصریح کرد: آموزش ها ی مربوط به کودکان باید بصورت مشاهده ای والگوبرداری و بصورت نمادین در مهدها اجراء شود .

مدیرکل بهزیستی در خصوص تفاهم نامه فی ما بین ستاد اقامه نماز و سازمان بهزیستی کشور بر عملیاتی نمودن آن با همکاری ستاد اقامه نماز تاکید کرد.

در ادامه عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل بهزیستی استان به لحاظ همکاری تنگاتنگ با ستاد اقامه نماز استان و تبریک هفته بهزیستی به تشریح بندهای مختلف تفاهم نامه پرداخت .

عبدی با بیان اینکه تفاهم نامه با ادارات و نهادها همه ساله و بصورت کشوری منعقد و اجرا می شود اما امسال علاوه بر آن با همکاری و پیشنهادهای ادارات بعضی از بندها به تفاهم نامه اضافه شده و باهمکاری ستاد اقامه نماز اجرا خواهد شد اشاره کرده و پیشنهاداتی نیزارائه کرد.


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری