ورود به سایت
» » تیم ارزیابی نقشه راه پیشگیری از اعتیاد

تیم ارزیابی نقشه راه پیشگیری از اعتیاد

در تاریخ : 17.12.94
نظرات : 0
بازدیدها : 983

تیم ارزیابی اجرای نقشه راه ۵ساله پیشگیری از اعتیاد را رصد خواهد کرد.

یازدهمین جلسه کمیته فرهنگی، پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل با حضور دکتر ستاری، رییس کمیته فرهنگی پیشگیری و مدیر کل بهزیستی استان و نمایندگان دستگاههای عضوبرگزار شد.

 

 

تیم ارزیابی نقشه راه پیشگیری از اعتیاد


 


در این جلسه ارزیابی مستمر و کارشناسانه بر اجرای صحیح نقشه راه پیشگیری از اعتیاد استان با استخراج شاخص ها و معیارهای صحیح ارزیابی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان اردبیل ارزیابی عملکرد دستگاه های عضو شورا را تمهیدی برای هدایت و اصلاح روند اجرای نقشه برشمرد و گفت: نظارت و ارزیابی نحوه اجرای نقشه راه ، انگیزه دستگاه های ذی ربط را بیشتر نموده و رقابت ایجاد می کند.

رییس کمیته فرهنگی، پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل ادامه داد: نباید پیشگیری از مواد مخدر در حد حرف باقی بماند. یک عزم عمومی برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است که کار عملی و هدفمند انجام دهیم .

دکتر بهزاد ستاری تاکید کرد: ارزیابی برنامه نگر خواهد بود و میزان تحقق برنامه هر دستگاه نسبت به شاخص و برش های مربوط به آن دستگاه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

نقشه راه پیشگیری از اعتیاد استان برنامه های عملیاتی دستگاه های عضو کمیته طی ۵ سال، از سال ۹۵ تا پایان سال ۹۹ است که بر اساس وظایف دستگاه ها و طی شاخص های سند جامع پیشگیری از اعتیاد طراحی و تدوین شده است.

بازگشت
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری