ورود به سایت
» » برگزاري دوره آموزشی توانمندسازی حرفه ای و اصول حمایت یابی در استان اردبيل

برگزاري دوره آموزشی توانمندسازی حرفه ای و اصول حمایت یابی در استان اردبيل

در تاریخ : 23.01.96
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 734

به همت حوزه معاونت امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اردبیل و بنا به اهمیت و نقش توانمند­سازی در نیل به اهداف عالی سازمان و ارتقاء کیفیت زندگی جامعه هدف، دوره­ای آموزشی با موضوع "توانمند­سازی حرفه­ای و اصول حمایت­یابی" برگزار گرديد.

احمدي فرماندار شهرستان نیر گفت: مددکاران وظیفه­ی خطیری در امر توانمند­سازی مددجویان بر عهده دارند.

دکتر ستاری مدیرکل اداره بهزیستی استان با اشاره به نقش دوره­های آموزشی در ارتقای دانش تئوریک و عملی مددکاران و کارشناسان سازمان، بر ضرورت انتقال موارد کاربردی به جامعه هدف تاکید نمود.

دکتر صدیق رئیس گروه دفتر توانمندسازی زنان سازمان بهزیستی كشورو مدرس دوره درخصوص شاخص های توانمند­سازی، مفاهیم و اهداف حمایت­یابی، فرآیند، گام­های اجرایی حمایت­یابی، منابع اجتماعی و ضرورت آن در حمایت­یابی مطالبي را ارائه نمودند.

خسرو اميدوار معاون امور اجتماعي بهزيستي استان در خصوص هدف دوره گفت : اهداف اصلی از برگزاری دوره مذکور، ارتقای سطح علمی کارشناسان و مددکاران، به روز­رسانی دانش توانمند­سازی، تبادل اطلاعات و آشنایی با اصول حمایت­یابی بود. ترویج فرهنگ مطالبه­گری اجتماعی به منظور اعتلای سرمایه­های اجتماعی و در نظر گرفتن ویژگی­های فردی مددجو در طی فرآیند توانمند­سازی، از جمله نتایج مورد انتظار است.

لازم به ذكر است دوره­ی آموزشی مذکور با همکاری اداره بهزیستی شهرستان نیر، در سالن جلسه فرمانداری به صورت کارگاهی و از طریق طرح سوال و جواب مرتبط با موضوعات توانمندسازی برگزار گردید .

دسته بندی : اخبار / آرشیو اخبار
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری