ورود به سایت
» » مديرکل امور اجتماعي استانداري اردبيل:

مديرکل امور اجتماعي استانداري اردبيل:

در تاریخ : 25.11.95
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 552

خبرگزاري آريا- مديرکل امور اجتماعي استانداري اردبيل گفت: ضرورت دارد که به منظور حمايت از معلولان، فروشگاه دائمي براي عرضه محصولات توليدي اين قشر در اردبيل احداث شود.

به گزارش خبرگزاري آريا از اردبيل،‌ شفيع شفيعي پيش از ظهر امروز در مراسم افتتاح نمايشگاه نقاشي و صنايع‌دستي معلولان که در نگارخانه خطايي اردبيل برگزار شد، اظهار داشت: برگزاري نمايشگاه نقاشي و صنايع دستي معلولان يک حرکت و اقدام بسيار مثبت در راستاي معرفي توانايي‌هاي و هنر معلولان است چراکه اين قشر داراي توانمندي‌هاي نهفته‌اي هستند که بايد در معرض نمايش گذاشته شود.
وي با اشاره به اينکه اين نمايشگاه با مشارکت قابل قبول سازمان‌هاي مردم نهاد بهزيستي استان اردبيل برگزار شد، گفت: ظرفيت سازمان‌هاي مردم‌نهاد براي معرفي آثار هنري معلولان بسيار حائز اهميت است چرا که اين افراد با بروز توانمندي‌هاي خود ثابت مي‌کنند که نه تنها سربار ديگران نيستند، بلکه خود استعدادهاي فراواني دارند.
مديرکل امور اجتماعي استانداري اردبيل افزود: برگزاري اين نمايشگاه نمونه‌اي از اقداماتي بوده که بايد براي معرفي و شناساندن قابليت‌ها و توانمندي‌هاي هنري معلولان براي مردم و جامعه انجام شود که در اين نمايشگاه آثاري از قبيل چوب‌معرق، نقاشي، صنايع دستي و فرش‌بافي به نمايش گذاشته شده است.
شفيعي با بيان اينکه مردم بايد با حضور خود در اين نمايشگاه‌ها سبب دلگرمي هنرمندان معلول شوند، تصريح کرد: سازمان بهزيستي مي‌تواند با کمک سازمان‌هاي مردم‌نهاد يک فروشگاه دائمي عرضه محصولات توليدي معلولان در استان اردبيل ايجاد کند که اين موضوع از اهميت ويژه‌اي در راستاي معرفي اين آثار و نيز کسب درآمد براي معلولان برخوردار مي‌باشد.
وي در رابطه با فعاليت سازمان‌هاي مردم‌نهاد در استان اردبيل، بيان کرد: در 3 سال‌گذشته تا به‌امروز 84 مجوز فعاليت براي سازمان‌هاي مردم‌نهاد در استان اردبيل صادر شده است که از اين تعداد 22 مجوز براي سال جاري بوده و اميدواريم که فعاليت‌هاي اين سازمان‌ها در استان هدفمند باشد.

بازگشت
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری