ورود به سایت
» » نشست مدیر کل بهزیستی استان با کارکنان

نشست مدیر کل بهزیستی استان با کارکنان

در تاریخ : 16.06.95
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 563

دراین نشست صمیمی دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان ضمن اطلاع رسانی از برخی فعالیتها و اقدامات صورت گرفته به افراد جامعه هدف و کارکنان با اذعان براینکه استفاده از نظرات ارزنده و موثر و بیان دیدگاهها می تواند بیشترین و بهترین اثربخشی را به همراه داشته باشد گفت : در بیان مسائل و مشکلات سازمانی ، اتخاذ تصمیمات موثر می تواند به بهبود و ارتقاء وضعیت سازمان منجر شود.

مدیر کل بهزیستی استان همدلی ، همراهی و صمیمیت را در بدنه و سیستم یک سازمان جزو شاخص های اصلی در دستیابی به اهداف سازمانی یاد کرد و گفت : آنچه که در یک سازمان می توان به سطوح عالی دستیافت ؛ همان توجه به نیروها و سرمایه های انسانی متخصص و متعهد می باشد که توام با ارزش و احترام گذاری متقابل می باشد.

ستاری با اشاره به اینکه نگاه من به مدیریت یک نگاه مشارکتی است افزود : در تشکیلات و بدنه یک سازمان ، مدیریت راهبردی و عملیاتی بهترین کارآیی و کاربرد را به همراه دارد .

ایشان هدف اصلی در مدیریت سازمان را اصلاح فرآیند ، کیفیت خدمات و ارتقاء شاخص ها یاد کرد و گفت : با توجه به تنوع خدمات در سازمان لازم است در ارتقاء جایگاه سازمانی ، نظارت های مستمر و کارشناسی ، تجهیز و توسعه نیروهای تخصصی ، ارتباط و تعامل کامل با ستاد و ارتقاء کیفیت خدمات در مراکز و موسسات ، نهایت دقت و فعالیت را داشته باشیم.

وی حرکت مدبرانه و توام با برنامه ، خرد و دانش و توانمندی و شایستگی افراد را از مهمترین ملاکهای یک سازمان پویا دانست و گفت : حضور قوی علمی و پربار در جلسات ، تعامل با دستگاههای اجرایی ، گسترش و توسعه آموزشها ، تقویت و حمایت از پژوهش ها از نتایج و خروجی در یک سازمان موفق قلمداد می شود .

در پایان به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

 

نشست مدیر کل بهزیستی استان با کارکنان

نشست مدیر کل بهزیستی استان با کارکنان

بازگشت
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری