ورود به سایت
» » برگزار ی همایش منطقه ای روسای پذیرش وهماهنگی گروههای هدف

برگزار ی همایش منطقه ای روسای پذیرش وهماهنگی گروههای هدف

در تاریخ : 27.05.95
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 690

در این نشست دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان در راتباط با اداره پذیرش و هماهنگی و ارتباطات مردمی در بدنه سازمان به فرایند پذیرش و شفافیت خدمات اشاره کرد و گفت : امروز باتوجه به پیچیدگی و تنوع فعالیتها یکی از مشکلات فراروی سازمان و استانها شفاف نبودن فرایند پذیرش ، هماهنگی و ارائه خدمات می باشد .

مدیر کل بهزیستی استان خواستار تعیین روندهای اصولی ، علمی و استاندارد در بهینه سازی فرایند خدمات در مراجعات افراد جامعه هدف شده و گفت : در صورت اصلاح فرایند ها شاهد دستیابی به اهداف عالیه و خوب خواهیم بود .

ستاری استفاده از تجارب سازمانها ، نهادها و کشورهای موفق در شفاف سازی فعالیتها را مهم ارزیابی کرده و بر لزوم کسب مهارتهای مختلف ارتباطی ، برخورد صحیح و تعامل مناسب با مراجعین تاکید کرد.

ایشان در ادامه آسیب شناسی وضعیت موجود ، طرح مطالعه موردی ، تعریف دقیق و اصولی فرایندهای ارجاعی ، ارزیابی های علمی ، انتخاب کارشناسان علاقمند و متعهد ، تسهیل روند اطلاع رسانی ، توزیع عادلانه خدمات به مراجعین ، مدیریت حرفه ای مراجعین ، ساماندهی مکاتبات ، شفاف بودن ساختارها و تعامل بین معاونتهای تخصصی را از جمله نکات قابل توجه و اساسی در روند هماهنگی و ارتباطات مردمی یاد کرد.

در ادامه جناب آقای امیری رئیس مرکز هماهنگی و ارتباطات مردمی سازمان بهزیستی کشور به سیاستها و اهداف عالیه سازما ن در ارائه خدمات مطلوب به افراد جامعه هدف اشاره کرد وگفت : سازمان در جهت بهبود و اصلاح فرایندی و راهنمایی دقیق و اصولی گروههای هدف گامهای خوبی برداشته است .

رئیس مرکز هماهنگی و ارتباطات مردمی سازمان بهزیستی کشور برلزوم استفاده مناسب از ظرفیتها و قابلیت های کارشناسان در جهت قادرسازی و توانمند نمودن گروههای هدف تاکید کرد و گفت : یکی از راهکارهای رسیدن به اهداف ، پالایش دقیق و علمی یافته های موجود بر طبق شواهد و مستندات بدست آمده می باشد که لازم است دراین زمینه پشتکار و جدیت داشته باشیم.

امیری اهداف مرکز ارتباطات مردمی را هماهنگی و بسترسازی در جهت دسترسی گروههای هدف به واحدهای ارائه خدمت و حمایتهای جانبی حسب شرایط و ضوابط سازمانی به درخواست کنندگان واجد شرایط یادکرد.

برگزار ی همایش منطقه ای روسای پذیرش وهماهنگی گروههای هدف

برگزار ی همایش منطقه ای روسای پذیرش وهماهنگی گروههای هدف

 

بازگشت
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری