ورود به سایت
» » برگزاری نشست بصیرتی و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب

برگزاری نشست بصیرتی و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب

در تاریخ : 02.09.01
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 13

همزمان با سالروز گرامی داشت هفته بسیج، نشست بصیرتی با محوریت جهاد تبیین، تشریح بیانیه گام دوم انقلاب، سواد رسانه ای و درآمدی بر آسیب شناسی فضای مجازی در محل اداره کل بهزیستی استان برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی، حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان با تبریک هفته گرامی داشت بسیج و لزوم پاسداشت این ایام به لحاظ اهمیت و حساسیت موضوع گفت: هفته بسیج موهبتی است که توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای دفاع از تمامیت و حیثیت انقلاب اسلامی ایجاد گردید تا به پشتوانه ولایت فقیه تمامی فتنه های دشمنان با همراهی و مشارکت مردم، خنثی و نقش بر آب گردد.


مدیرکل بهزیستی استان با اظهار این مطلب که تشریح و تبیین مسائل مربوط به بسیج مردمی در بسیاری از موارد می تواند راهگشای برخی از اهداف و برنامه های سازمان بهزیستی قرار گیرد گفت: به حمداله در سایه منویات مقام معظم رهبری، درایت و آگاهی آحاد جامعه، تمامی اهداف سازمان با تاسی از چارچوب ها و اصول کلی نظام برنامه ریزی و هدف گذاری می گردد.


رضایی اظهار امیداری کرد با اتحاد، همدلی، وحدت کلمه و پیروی از منویات مقام معظم رهبری بر تمامی مسائل و مشکلات احتمالی فائق خواهیم آمد و در سایه این وفاق ها شاهد ارتقاء سطح کیفی خدمات در بخش های مختلف سازمانی خواهیم بود.


گفتنی است در این نشست پیرامون مسائل روز جامعه بویژه در امر بسیج مردمی و آگاهسازی خانواده ها از خطرات و آسیب های فضای مجازی و بالابردن سواد رسانه ای بحث و گفتگو شد.

برگزاری نشست بصیرتی و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب

برگزاری نشست بصیرتی و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب

برگزاری نشست بصیرتی و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری