ورود به سایت
» » اعزام دختران بهزیستی استان به مشهد مقدس

اعزام دختران بهزیستی استان به مشهد مقدس

در تاریخ : 01.09.01
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 13

حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان از اعزام کاروان زیارتی دختران بهزیستی به بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام خبر داد.


به گزارش روابط عمومی، کاروان زیارتی متشکل از 40 نفر از فرزندان دختر بهزیستی با بدرقه مدیرکل، معاون امور اجتماعی و برخی از مسئولین بهزیستی شهرستان اردبیل به مشهد مقدس اعزام گردید .


حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان در رابطه با اجرای برنامه های زیارتی به منظور تقویت روحیه ایمان و بهداشت معنوی افراد جامعه هدف گفت: این قبیل از سفر های زیارتی با هدف تقویت معنویت، ایجاد نشاط، شادابی و توانمندی فرهنگی جامعه هدف سازمان انجام می گردد.


رضایی تصریح کرد: سازمان بهزیستی تلاش می کند تا در کنار فراهم نمودن امکانات رفاهی مناسب، و بجا ماندن سفری ماندگار در اذهان جامعه هدف خود با تقویت باورهای دینی به ابعاد رشدی کودکان و نوجوانان و آشنایی فرزندان با آداب زیارت توجه و اهتمام جدی صورت گیرد.


وی اظهار امیدواری کرد در توانمند سازی همه بعدی جامعه هدف خصوصاً فرزندان اقدامات بسیار متنوع و متعددی انجام می گردد که توجه به پرورش معنوی و ارتقاء اعتقادات دینی و مذهبی در کنار توانمند سازی اجتماعی و حرفه ای از جمله این برنامه ها می باشد .


گفتنی است در سال جاری این چهارمین کاروان اعزامی افراد تحت پوشش به سفر زیارتی مشهد مقدس می باشد و تا کنون 168 نفر از فرزندان اعم از دختر و پسر تحت حمایت اداره کل بهزیستی از این سفر معنوی برخوردار بوده اند .

اعزام دختران بهزیستی استان به مشهد مقدس

اعزام دختران بهزیستی استان به مشهد مقدس

اعزام دختران بهزیستی استان به مشهد مقدس


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری