ورود به سایت
» » بهبود و ارائه خدمات کیفی در گرو ارتباط و تعامل بین بخشی است

بهبود و ارائه خدمات کیفی در گرو ارتباط و تعامل بین بخشی است

در تاریخ : 22.02.01
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 41

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان، دومین نشست هماهنگی درون بخشی برنامه اقدام و عمل با موضوع حمایت های اجتماعی از کودکان کار و خیابانی با حضور سرپرست اداره کل، معاون امور اجتماعی بهزیستی استان، مدیر بهزیستی شهرستان اردبیل و هیات همراه در محل اداره کل بهزیستی استان برگزار شد .


در این نشست رضایی سرپرست اداره کل بهزیستی استان در دومین نشست هم اندیشی برنامه اقدام و عمل با اظهار این مطلب که حمایت از کودکان کار و خیابانی اصلی ترین دغدغه سازمان و دست اندرکاران ساماندهی این کودکان و خانواده های آنان هست گفت: با توجه به اینکه در بحث حمایت از کودکان کار و خیابانی در حدود 12 دستگاه اجرایی، متولی حمایت های اجتماعی هستند انتظار می رود این دستگاهها به وظایف و تعهدات خود در قبال کودکان کار و خیابانی پایبند باشند .


رضایی در بخش دیگر از سخنان خود ارتباط و تعامل را بهترین ابزار و پتانسیل برای هم افزایی دانست و گفت: به منظور ارتقاء کیفیت خدمات در تمامی طیف ها و امورات سازمان، لازم است حلقه های بین بخشی تنگ تر شوند تا با هم افزایی و انتقال دانش و تجربیات و استفاده از ظرفیت و پتانسیل های دستگاههای حمایتی این شرایط تسهیل یابند .


وی اضافه کرد : بهره گیری از پتاسیل بالای شهرداری ها و قوه قضائیه بخصوص معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری از جمله ظرفیتهای هستند که بایستی در این زمینه تامل و هدف گزاری های ویژه ای صورت پذیرد.


گفتنی است در این نشست هریک از حاضرین به بیان دیدگاه ها و نظرات کارشناسی خود در قبال بهبود ارائه خدمات پرداخته و در پایان از سوی سرپرست اداره کل بهزیستی استان پیشنهادهاو نکات موثر در این زمینه ارائه شد .

بهبود و ارائه خدمات کیفی در گرو ارتباط و تعامل بین بخشی استبازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری