ورود به سایت
» » برگزاری جلسه هماهنگی برنامه اقدام و عمل ( حمایت های اجتماعی از کودکان کار و خیابان) در بهزیستی استان اردبیل

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه اقدام و عمل ( حمایت های اجتماعی از کودکان کار و خیابان) در بهزیستی استان اردبیل

در تاریخ : 19.02.01
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 24

اولین جلسه هماهنگی و نشست تخصصی درون بخشی با موضوع برنامه اقدام و عمل ( حمایت های اجتماعی از کودکان کار و خیابان) با رویکرد دوستدار کودک با حضور خسرو امیدوار معاون امور اجتماعی بهزیستی استان و کارشناس مسئول امور آسیب دیدگان اجتماعی، مدیر اداره بهزیستی شهرستان اردبیل، جمعی از مسئولان و کارشناسان حوزه امور اجتماعی و آسیب دیدگان اجتماعی شهرستان اردبیل در محل اتاق جلسه اداره کل بهزیستی استان برگزار گردید .

در این نشست تخصصی درون بخشی، برنامه اقدام و عمل ( حمایت های اجتماعی از کودکن کار و خیابان ) با رویکرد دوستدار کودک با ابلاغ از سازمان بهزیستی کشور جهت اجرا در استان مورد طرح و جزو دستور کار قرار گرفت.

برنامه فوق مقرر است به مدیریت بهزیستیو با همکاری جمعی از دستگاه های مرتبط و همکار در برنامه در مرکز استان اجرایی گردد .

در این نشست تخصصی کلیات و جزییات برنامه مورد تشریح و بررسی دقیق کارشناسی قرار گرفته و مباحثی پیرامون اهمیت موضوع ، اهداف و سیاست ها،محل اجرای طرح، جامعه هدف طرح، بررسی روش و فرایند اجرای کار، موسسات غیر دولتی همکار در اجرای برنامه ، دستگاه های همکار و حامی و شرح و ظایف محوله هریک به تفکیک تصمیماتی به شرح ذیل در این زمینه اتخاذ گردید.

·شهرستان اردبیل ( مرکز استان ) با داشتن جمعیت بالای 100 نفر بعنوان شهرستان محل اجرای طرح تعیین گردید.

·مقرر گردید دومین جلسه هماهنگی درون بخشی با اهدف توجیهی بین معاونت امور اجتماعی ( ستاد ) و اداره بهزیستی شهرستان اردبیل برگزار گردد.

·با توجه به اتمام زمان فراخوان و عدم ارایه درخواست از سوی موسسات واجد شرایط جهت همکاری در برنامه مقرر گردید نشستی با موسسه خیریه چهارده معصوم اردبیل که دارای پروانه فعالیت مرکز حمایتی ،آموزشی کودک و خانواده و مرکز نگهداری شبانه روزی موقت کودکان خیابانی می باشد برگزار و پیشنهاد همکاری در برنامه ارایه گردد.

·درخواست برگزاری جلسه برون بخشی از کار گروه سلامت و خانواده استانداری پی گیری گردد.

·جلسهای تخصصی در کارگروه سلامت و خانواده استانداری برگزار و ضمن بیان برنامه توسط بهزیستی، وظایف دستگاههای همکار در برنامه تشریح و توسط استانداری ابلاغ گردد.

·برنامه های مرتبط با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه در راستای اهداف برنامه در قالب بنر های شهری، نشست ها تخصصی ، مصاحبه های رسانه ای و استفاده از ظرفیت و فضای شبکه های اجتماعی انجام پذیرد.

برگزاری جلسه هماهنگی  برنامه اقدام و عمل ( حمایت های اجتماعی از کودکان کار و خیابان) در بهزیستی استان اردبیل


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری