ورود به سایت
» » بهزیستی محور خیر جمعی و مشارکتهای اجتماعی است

بهزیستی محور خیر جمعی و مشارکتهای اجتماعی است

در تاریخ : 09.02.01
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 55

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان ، رضایی سرپرست اداره کل بهزیستی طی مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان استان ، از اجرای پویش ضیافت مهربانی و تهیه و توزیع پاکت های دریافت زکات فطریه در استان خبر داد .


رضایی سرپرست اداره کل بهزیستی استان در رابطه با اجرای پویش ضیافت مهربانی در ماه مبارک رمضان و در بهزیستی استان گفت : این پویش توسط سازمان بهزیستی کشور به منظور جلب و جذب مشارکتهای مردمی به نفع افراد جامعه هدف در نظر گرفته شده است تا ضمن معرفی خدمات و فعالیت های سازمان، نسبت به جمع آوری کمک های مردمی و توزیع بین افراد جامعه هدف اقدام شود .


رضایی با بیان اینکه بهزیستی همواره محور خیر جمعی و مشارکتهای اجتماعی هست تصریح کرد : با توجه به اهداف و سیاستهای سازمان بهزیستی یکی از اصلی ترین هدف در برنامه های مشارکتی مددجویان ، کمک به کسب استقلال فردی و تامین نیازها و ضروریات اولیه این ولی نعمتان بیان شده است تا با همراهی مردم خیر و نیکوکار این شرایط فراهم شود.


وی از توزیع بسته های غذایی و جیره های خشک در ماه رمضان خبر داد و گفت : در راستای ادامه فعالیتهای جهادی با عنوان " در محضر ولی نعمتان " بالای 18 هزار پرس غذای گرم و هزار بسته غذایی در بین مددجویان توزیع شده است .


رضایی میزان مشارکتهای مردمی در سال گذشته را بالای 400 میلیون تومان عنوان کرد و گفت : این مبالغ از طریق مشارکتهای مردمی ، زکات اموال و فطریه مردم مومن و روزه دار جمع آوری شده است که امیدواریم امسال با تهیه و توزیع 20 هزار عدد پاکت زکات فطریه ، شاهد رشد مشارکتها و توزیع به موقع آنها در بین خانواده های نیازمند باشیم .

وی ادامه داد : تعداد بیش از 170 عدد صندوق جمع آوری زکات فطریه (خاص و عام ) از طریق پایگا های ثابت و سیار ، موسسات وابسته و اداراه های بهزیستی شهرستانها در نظر گرفته شده است تا خیرین و نیکوکاران زکات فطریه و اموال خود را به نیازمندان تحت پوشش بهزیستی استان اهداء نمایند .


افزودنی است : برخی از وجوهات دریافتی صرف فعالیتهای دیگر اعم از ساخت مسکن ، اشتغال ، آتیه فرزندان ، کمک هزینه تحصیل و کمک هزینه ازدواج مددجویان خواهد شد که مومنین می توانند زکات خود را طبق فتاوای مراجع عظام تقلید پرداخت نمایند .

بهزیستی محور خیر جمعی و مشارکتهای اجتماعی است


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری