ورود به سایت
» » برگزاری جلسه مشترک بهزیستی استان با سازمان فرهنگی ، اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل

برگزاری جلسه مشترک بهزیستی استان با سازمان فرهنگی ، اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل

در تاریخ : 08.02.01
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 29

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان ، جلسه همکاریهای مشترک مابین سازمان فرهنگی ،اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل با اداره کل بهزیستی با حضور مدیران ، معاونین و کارشناسان تخصصی هر دو دستگاه در محل اداره کل بهزیستی استان برگزار شد .


در این نشست رضایی سرپرست اداره کل بهزیستی استانبا اظهار این مطلب که سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری از ظرفیتهای بسیار بالایی در زمینه اطلاع رسانی و آگاهسازی آحاد جامعه برخوردار هست گفت : بسیاری از فعالیتهای فرهنگی ، اجتماعی ، آگاهسازی ها ، اطلاع رسانی ها ، برپایی جشن ها و مناسبتهای متعدد از طریق این سازمان انجام می شود و قابلیت های بالایی به منظور بهره مندی از ظرفیتهای موجود را دارا می باشد.


رضایی استفاده از ظرفیت فرهنگسراهای استان برای معرفی خدمات و فعالتیهای سازمان بسیار موثر و اثر بخش دانست و گفت : بنده معتقدم با همکاری های مشترک و استفاده از نظرات تخصصی هر دو دستگاه و هم افزایی دانش ، اطلاعات و تبادل افکار و ایده های سازنده بتوانیم در زمنیه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی گام های خوبی برداریم .


دراین نشست ابراهیمی مسئول سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل از آمادگی کامل سازمان در رابطه با پیش برد اهداف مجموعه بهزیستی از طریق فرهنگ سراها در محلات کم برخوردار خبر داد.


گفتنی است برپایی میز های خدمت بهزیستی در فرهنگسراها، انجام مشاوره های حضوری و تخصصی، تامین مکان دائمی و مناسب برای کودکان کار و خیابانی، انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک، انجام تبلیغات محیطی و معرفی خدمات و پیام‌های آگاهی بخش، درج شعارهای امید بخش در دیوار نویسی ها، برگزای آموزش های آگاهسازی در زمینه های مختلف پیشگیری، بازآموزی مهارتهای فرزند پروری و مهارت های زندگی، تدوین اطلس آسیب های اجتماعی استان ، مناسب سازی شهر برای معلولین ، حمایت از زنان بی سرپرست و بد سرپرست و حمایت از کمپ های ترک اعتیاد از جمله مواردی بودند که در این نشست پیرامون آنها بحث و گفتگو شد.


اباصلت ابراهیمی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل تصریح کرد: با توجه به اهمیت بالای مسائل اجتماعی،فرهنگی در توسعه شهری، همکاری ما با نهادهای فرهنگی و اجتماعی بیش از پیش تقویت خواهد شد.


رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل به اجرای برنامه های مشارکتی با اداره بهزیستی استان در راستای ارتقای نشاط اجتماعی اشاره کرد و افزود: در خصوص برنامه های ورزشی برای کمپ های اعتیاد نیز آماده همکاری هستیم.


ابراهیمی بیان اینکه همچنین ما آماده همکاری با نهادهای اجتماعی و فرهنگی در حوزه مسائل اجتماعی نیز هستیم تصریح کرد:همکاری این سازمان با نهادهای فرهنگی و اجتماعی زمینه ساز خدمات ماندگار و ارزنده ای برای شهروندان اردبیلی خواهد شد.

برگزاری جلسه مشترک بهزیستی استان با سازمان فرهنگی ، اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل


 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری