ورود به سایت
» » بررسی تدوین نقشه راه سوم پیش‌گیری اولیه از اعتیاد (1401- 1405) استان اردبیل در کمیته فرهنگی و پیشگیری

بررسی تدوین نقشه راه سوم پیش‌گیری اولیه از اعتیاد (1401- 1405) استان اردبیل در کمیته فرهنگی و پیشگیری

در تاریخ : 20.10.00
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 141

هشتمین نشست کمیته فرهنگی پیشگیری مبارزه با مواد مخدر با حضور مدیرکل و معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان به اتفاق دبیر شورای شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در اداره کل کمیته امداد حضرت امام (ره) برگزار شد . 

در این نشست دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی  استان ضمن تشریح برخی از اقدامات صورت گرفته در زمینه پیشگیری از اعتیاد بر لزوم بازنگری ، نظارت و ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان در تدوین نقشه راه 5 ساله سوم (1401-1405) تاکید کرد.

گفتنی است : همکاری دستگاههای عضو کمیته فرهنگی پیشگیری در تهیه ، تدوین و عملیاتی نمودن نقشه راه 5 ساله سوم ، لزوم تعهد در اجرای برنامه ها، استخراج و ابلاغ برنامه های هدفمند و شفاف به کمیته فرهنگی ،پیشگیری ، مشارکت دادن فرمانداریها و بویژه دهیاران در کمیته فرهنگی و پیشگیری مبارزه با مواد مخدر ،هم افزایی و تعامل با امور اجتماعی و امور بانوان استانداری در زمینه آگاهسازی خانواده ها از جمله نکاتی بود که از سوی رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری مبارزه با مواد مخدر تاکید شد .

در پایان مقرر گردید اعضا ء حاضر در این نشست نظرات ،پیشنهادات دستگاههای خود را در زمنیه تدوین نقشه راه 5 ساله سوم ، احصاء و تا پایان هفته مذکور به کمیته مذکور ارائه نمایند .

شایان ذکر است : تقویت گسترش برنامه های پیشگیری اولیه از اعتیاد ،کاهش نرخ بروز و شیوع اعتیاد ،همسان سازی سیاست های دستگاههای مختلف و پرهیز از موازی کاری ،ارتقای رویکرد سلامت نگر در همه ابعاد زندگی با تقویت یاریگران زندگی و افزایش سهم اقدامات پیشگیریانه دستگاههای اجرایی به تناسب وظایف دستگاهه از جمله انظارات تدوین نقشه راه 5 سال سوم بود که بر لزوم اهمیت بخشی بر این مفاد تاکید شد .

بررسی تدوین نقشه راه سوم پیش‌گیری اولیه از اعتیاد (1401- 1405) استان اردبیل در کمیته فرهنگی و  پیشگیری

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری