ورود به سایت
» » تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی واحد اردبیل و اداره کل بهزیستی استان

تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی واحد اردبیل و اداره کل بهزیستی استان

در تاریخ : 24.04.95
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 698
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان یک مجموعه علمی و پژوهشی موفق کارهای ارزنده ای انجام داده و خدمات ارزشمندی ارائه کرده است.
بهزاد ستاری افزود: امضای این تفاهم نامه حرکت مبارکی است و زمینه همکاری برای توسعه و پیشرفت جامعه هدف طرفین را در تمام زمینه های همسو فراهم می کند.
وی از جهاد دانشگاهی به عنوان جایی که همیشه می توان به آن اعتماد کرد نام برد و گفت: در سایه عملکرد مطلوب و فناور محور جهاد دانشگاهی در سال های اخیر می توان به تمام فعالیت های آن اعتماد کرد که امیدوارم بتوانیم از پتانسیل این نهاد انقلابی برای اجرای موفق برنامه های خود استفاده کنیم.
رامز نصیری صالح رییس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل نیز کفت: بر اساس نیاز مهدهای کودک استان و برای علمی تر کردن فعالیت های آنهاکاردانی رشته مربیگری مهد کودک در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل ایجاد می شود.
وی به آمادگی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل برای همکاری با اداره کل بهزیستی استان در زمینه های آموزشی ، فرهنگی و علمی اشاره کرد و گفت: این واحد با راه اندازی مرکز مشاوره و آزمایشگاه ژنتیک بستر لازم را برای ارائه خدمات در این زمینه فراهم کرده است.
در این جلسه با هدف تعامل و توسعه همکاری های علمی ، آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی با رویکرد بهبود و ارتقای توانمندی های روانی و اجتماعی اقشار جامعه با اولویت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و استفاده مطلوب از توانایی ها و امکانات علمی ، فرهنگی ، درمانی ، تخصصی ، آزمایشگاهی و ساختمانی برای پیشبرد اهداف مدنظر ، تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی واحد اردبیل و اداره کل بهزیستی استان امضا شد.


تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی واحد اردبیل و اداره کل بهزیستی استان

تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی واحد اردبیل و اداره کل بهزیستی استان


 
دسته بندی : اخبار / اسلاید شو
بازگشت
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری