ورود به سایت
» » برگزاری گردهمایی روسای ادارات و عاملین ذیحسابی شهرستانهای بهزیستی استان

برگزاری گردهمایی روسای ادارات و عاملین ذیحسابی شهرستانهای بهزیستی استان

در تاریخ : 17.09.00
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 115

گردهمایی روسای ادارات بهزیستی شهرستانها و عاملین ذیحسابی با حضور مدیر کل ، معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان ، روسای اداره های بهزیستی شهرستانها ، عاملین ذیحسابی و کارشناسان حوزه امور مالی استان در محل مرکز آموزشهای تخصصی بهزیستی استان برگزار شد .


در این نشست که به مناسبت روز حسابدار در یک فضای صمیمی با حضور روسای اداره های بهزیستی و عاملین ذیحسابی شهرستانها برگزار شد دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان ضمن ارج نهادن به روز حسابدار از تمام دست اندار کاران حوزه امور مالی به پاس تلاشهای شبانه روزی این عزیزان قدر دانی کرد .


مدیر کل بهزیستی استان ضمن اشاره به حساسیت و اهمیت بالای حرفه حسابداری و مباحث مربوط به امور مالی در تامین هزینه های جاری سارمان اظهار داشت : با توجه به اینکه تمامی امورات داخلی و خارجی مجموعه بهزیستی از طریق تامین منابع مالی محقق می شود لازم است تمامی دست اندرکاران حوزه پشتیبانی ومنابع انسانی به موضوع اشرافیت کامل داشته و بررعایت قوانین و ضوابط مالی متعهد و پایبند باشند تا هیچ حقوق چه از جانب مددجویان و پرسنل ضایع نگردد.


ستاری در بخش دیگر از سخنان خود به برگزاری پرشور هفته افراد دارای معلولیت ، اهتمام جدی در ثبت نام تمامی مددجویان واجد شرایط در سامانه جهش تولید مسکن ملی و پیگیری مصوبات اخیر سفر ریاست جمهوری به استان بویژه در تامین هزینه های لوله کشی گاز مددجویان تا پایان سالجاری اشاره کرد .


گفتنی است : نظارت مستمر و سر زده برمراکز اقامتی و نگهداری ، هزینه کرد اعتبارات در محل خود طبق ضوابط ابلاغی با حساسیت بیشتر ، نظارت تصادفی بر روند اسناد مالی از ابتدا تا انتهای برنامه ، نظارت بر ورود و خروج کارکنان و پرسنل تحت امر ، تکریم ارباب رجوع همراه با راهنمایی و هدایت درست مددجویان ، رعایت قوانین مالی محاسباتی و اعمال صحیح آن ، جامع نگری در در تخصیص اعتبارات عمرانی و تسریع در جذب مانده اعتبارات از جمله موارد مهمی بود که از سوی مدیر کل بهزیستی استان تاکید شد.


لازم به ذکر است در این مراسم پس از استماع نظرات و پیشنهادات کارشناسان حاضر در جلسه هم اندیشی جذب و هزینه کرد اعتبارات سازمان در جهت رفع و یا تسهیل روند چرخه امور مالی قول مساعد داده شد .


همچنین به رسم یادبود از کارشناسان توانمند و فعال در زمنیه امور مالی با اهدای هدایا و لوح سپاس قدر دانی شد .

برگزاری گردهمایی روسای ادارات و عاملین ذیحسابی شهرستانهای بهزیستی استان


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری