ورود به سایت
» » حضور مدیرکل بهزیستی استان در سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان

حضور مدیرکل بهزیستی استان در سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان

در تاریخ : 17.09.00
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 92

سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست مقام عالی استان ، فرماندار شهرستان ، معاونین سیاسی امنیتی و مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ، دبیر شورای هماهنگی مباره با مواد مخدر ، دادستان اردبیل ، رئیس شورای شهر و جمعی از مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی استان در محل استانداری اردبیل برگزار شد .


در این نشست دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان در رابطه با ظرفیت موجود و برنامه های افزایش ظرفیت کمپ های استان گفت : تعداد 11 کمپ ترک اعتیاد در سطج استان وجود دارد که 4 مورد آن در شهرستان اردبیل و مابقی در شهرستانهای استان ایجاد شده است که با ظرفیت اسمی 600 نفر خدمات متعددی را به مقیمان این مراکز ارائه می کند .

مدیرکل بهزیستی استان با اظهار این مطلب که امکان افزایش ظرفیت مددجویان برای این مراکز مهیا شده است تصریح کرد : با توجه به برآوردهای بعمل آمده امکان افزایش ظرفیت تا سقف 310 نفر برای این مراکز در نظر گرفته شده است که با احتساب ظرفیت قبلی 910 نفر را شامل خواهد شد .


ستاری در خصوص صدور موافقت های اصلولی به منظور راه اندازی مراکز جدید هم گفت : هم اکنون تعداد 7 مرکز در حال اخذ مجوز تاسیس مراکز هستند که در صورت محقق شدن 480 نفر به ظرفیت موجود اضافه خواهد شد که با تکمیل روند آن 1390 نفر را تحت پوشش قرار خواهد داد .


این مسئول در بخش دیگر از سخنان خود از تشکیل کمیته توانمند سازی و صیانت از خانواده های معتادین خبر داد و گفت : این کمیته در صورت موافقت سایر اعضای کمیته شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که امور اجرایی آن را عهده دار خواهند شد می توان به انحای مختلف از خانواده های معتادین با هدایت درست و فراهم کردم زمینه های اشتغال ، حرفه آموزی ، انجام مشاوره های تخصصی و در نهایت پیگیری امور را فراهم ساخت .


وی اضافه کرد : برطرف نمودن مشکل مکانی کمپ ها ، پیگیری افزایش سهمیه معتادین متجاهر ، مشکلات اقامت یکساله مددجویان در مراکز ، همیاری و همکاری دستگاههای دخیل در تامین مکان و هزینه پذیرش مازاد توانخواهان ، استفاده از ظرفیت خیرین و استفاده از ظرفیت ساختمان های بلا استفاده دستگاههای اجرایی استان از جمله مواردی بود که در این نشست پیرامون آنها بحث و گفتگو شد .

حضور مدیرکل بهزیستی استان در سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان


 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری