ورود به سایت
» » دیدار مدیرکل بهزیستی با معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل

دیدار مدیرکل بهزیستی با معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل

در تاریخ : 15.09.00
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 116

به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان، در این دیدار  معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان به موارد از قبیل : مشاوره، طلاق و آسیب های اجتماعی اشاره کرده  و عامل اصلی اختلافات خانوادگی را فضاهای مجازی دانسته و اظهار داشت که  طلاق عامل اصلی در بروز آسیب های اجتماعی است.

 

دیدار مدیرکل بهزیستی با معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل


وی همچنین برلزوم همکاری های مشترک تمامی دادگاههای خانواده بر الزام هدایت خانواده های متقاضی طلاق به سمت و سوی مشاوره های تخصصی تاکید کرد و گفت : در این رابطه بهتر است مجموعه بهزیستی با همکاری دستگاه قضایی این وظیفه مهم را به عهده بگیرند تا در این زمینه مداخلات تخصصی و بهنگام به‌ متقاضیان طلاق ارائه شود.
این مسئول ادامه داد: با توجه نواقص موجود در سامانه تصمیم ولزوم بازنگری در این سیستم بهتر است تدابیر لازم در رابطه با بروز رسانی این سیستم در نظر گرفته شود.
 درادامه دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان ضمن اشاره به برخی از خدمات ارائه شده به افراد آسیب دیده ناشی از پیامدهای ناگوار زندگی زناشویی برادامه همکاری‌های مشترک مابین دستگاه قضایی و بهزیستی تاکید کرد.
وی همچنین بروز رسانی دانش، اطلاعات و آگاهی های تمامی روانشناسان و مشاوره دهندگان به افراد و مراجعین اشاره کرد و گفت : بهتر است در این خصوص تعامل بین بخشی و هم افزایی دانش در اولویت قرار گیرد تا خدمات کاملا حرفه ای و تخصصی ارائه شود.

در پایان معاونین توسعه پیشگیری و امور اجتماعی بهزیستی استان به بیان اظهارات و پیشنهادهای خود به افراد آسیب دیده به منظور تسریع در خدمات دهی و تسهیل قوانین دست وپا گیر پرداخته و مقرر شد تا دراین خصوص جلسه‌ای  کاملا تخصصی برگزار و تبادل افکار صورت پذیرد.

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری