ورود به سایت
» » بازدیدازمرکز توانبخشی

بازدیدازمرکز توانبخشی

در تاریخ : 02.04.95
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 568

دکتر بهزاد ستاری در جریان تحویل آمبولانس اهدایی یکی از خیرین ونیکوکارن استان به مرکز توانبخشی ونگهداری از معلولین ذهنی حضرت ابوالفضل (ع) از مددجویان وبخش های مختلف این مجتمع دیدن کردند.

این دیدار با همراهی مدیر کل سازمان خبرگزاری جهموری اسلامی استان (ایرنا) وبرخی از مسئولین بهزیستی استان همراه بود

دکتر بهزاد ستاری مدیر کل بهزیستی استان ضمن بازدید از واحدخای تخصصی ومراقبتی این مجتمع بر ضرورت واهمیت واحدهای یاد شده تاکید کردوگفت: موضوع غربالگری های بینایی وشنوایی یکی از حساس ترین موردهای قابل توجه در بحث های مربوط به پیشگیری از معلولیتها ست .

مدیر کل بهزیستی استان اظهارداشت: خوشبختانه سازمان با تمام توان آمادگی ارائه خدمات مختلف توانبخشی به مددجویان رادارد ودراین زمینه خدمات متنوعی ازقبیل فیزیوتراپی ، گفتاردرمانی ، کاردمانی ، توانپزشکی به افراد جامعه هدف وسایر بیماران ارائه می دهد.

ستاری برلزوم آگاهسازی ومعرفی این قبیل از خدمات وتعامل ارزنده با مراجع وکلینیک های پزشکی تاکید کردوگفت: درتشخیص بهنگام وجلوگیری از اختلالات احتمالی وبروز معلولیتها بهتر است با همکاری وهمیاری مراکز بهداشتی ودرمانینسبت به پیشگیری اقدام گردد.

لازم به ذکر است بازدید از مرکز توانبخشی معلولین ذهنی سینا مهر ساوالان از دیگر برنامه های این بازدید بود که دکتر ستاری ضمن بازدید از این مرکز نیز بر لزوم اهمیت به بحثهای تغذیه ، بهداشتی ، ورزشی ، مراقبتی ، خدمات توانبخشی وبخصوص ترخیص مددجویان تاکید کرد.

 

بازدیدازمرکز توانبخشی

بازدیدازمرکز توانبخشی

بازدیدازمرکز توانبخشی

 

بازگشت
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری