ورود به سایت
» » ارتقاء سطح کیفی خدمات در سایه تعامل و هم افزایی بین بخشی معنا می باید

ارتقاء سطح کیفی خدمات در سایه تعامل و هم افزایی بین بخشی معنا می باید

در تاریخ : 27.03.00
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 80


مدیر کل بهزیستی استان به اتفاق معاونین تخصصی خود با حجت الاسلام والمسلمین کثیرلو رئیس کل دادگستری و دادستان اردبیل دیدار و گفتگو کرد.


حجت الاسلام و المسلیمن کثیرلو رئیس کل دادگستری استان با اظهار این مطلب که بنده به حول و قوه الهی تا حدودی به کلیه خدمات و وظایف مجموعه بهزیستی اشرافیت دارم گفت : مجموعه قضایی در راستای وظایف خطیر خود از تمام توان خود برای حمایت از مجموعه های حمایتی از قبیل بهزیستی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.


رئیس کل دادگستری استان بر تداوم ارتباط بین بخشی و تعامل موثر با سایر دستگاههای اجرایی تاکید کرد و گفت : اتخاذ تصمیم های درست و سازنده که به نفع مردم باشد در سایه هم افزایی و تعامل بین بخشی میسر خواهد شد .لذا دستگاه قضایی بیشترین تلاش را به کار بسته تا هیچ حقی پایمال نشده و حق همواره به حقدار برسد.


وی کار در مجموعه بهزیستی را بسیار طاقت فرسا خواند و گفت : حقیقتاً کار در چنین مجموعه هایی نیازمند پشتکار ، ایثار، از خود گذشتگی و همت مضاعف می باشد که بحمداله خداوند متعال توفیق خدمتگزاری به آسیب دیدگان و محرومان را شامل حال شماها کرده است .


در ادامه دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به برخی از خدمات و فعالیتهای صورت گرفته در مجموعه بهزیستی و لزوم توجه و حمایت جدی از اقشار آسیب دیده بویژه افراد جمعیت هدف گفت: کل جمعیت هدف سازمان از دو بخش عام شامل ؛ آحاد جامعه و خاص اعم از افراد دارای معلولیت ، زنان بد سرپرست و کودکان بی سرپرست ، سالمندان و ... را شامل می شود که در این زمینه خدمات بسیار متنوع و گسترده ای به این عزیزان ارائه می شود .


مدیرکل بهزیستی استان تعداد مستمری بگیران بهزیستی را 18 هزار نفر عنوان کرد و گفت : در همین رابطه 32 هزار پرونده مستمری بگیر تشکیل شده که با احتساب بعد خانوار 48 هزار را شامل می شود و از این طریق خدمات مختلفی را دریافت می کنند..


در ادامه هریک از معاونین تخصصی به تشریح وظایف محوله و خدمات ارائه شده از طریق آنان پرداخته و راهکارها و پیشنهادهای خود را مبنی بر ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت حداکثری افراد جمعیت هدف ارائه نمودند.

 

ارتقاء سطح کیفی خدمات در سایه تعامل و هم افزایی بین بخشی معنا می باید

ارتقاء سطح کیفی خدمات در سایه تعامل و هم افزایی بین بخشی معنا می باید


 


 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری