ورود به سایت
» » بازدید معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل از مرکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد (نجات ) اردبیل

بازدید معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل از مرکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد (نجات ) اردبیل

در تاریخ : 11.03.00
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 66

سردار ناصر اصلانی معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر و هیات همراه به اتفاق دبیر شورای هماهنگی ، مدیرکل بهزیستی استان از مرکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد (نجات ) اردبیل بازدید کرد.


مدیرکل بهزیستی استان در جریان بازدید معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مباره با مواد مخدر ضمن اشاره به برخی از فعالیت های بهزیستی در زمینه درمان و کاهش آسیب اعتیاد گفت : مرکز جامع درمان و بازتوانی نجات اردبیل با مساحت 12600 متر مربع با ظرفیت پذیرش 200 نفر راه اندازی شده است که به جهت شرایط کرونایی تعداد 100 نفر از معتادین را پذیرش کرده است.


دکتر ستاری در بخش دیگر از سخنان خود با بیان این مطلب که آموزش خانواده ، انجام مشاوره های روانشناختی ، بازتوانی و اشتغال این عزیزان اصلی ترین دغدغه سازمان می باشد تصریح کرد: در سایه حمایتهای ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان بهزیستی کشور در این زمینه از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهیم کرد .


وی توانمند سازی و اشتغال را جزو اولویت اساسی مرکز بعد از ترخیص و بهبودی معتادین عنوان کرد و گفت: با توجه به تلاشهای صورت گرفته با برخی از دستگاههای اجرایی از قبیل آموزش فنی و حرفه ای زمینه های اشتغال و توانمندی سازی هرچه سریعتر برای این عزیزان فراهم گردد .


در ادامه سردار ناصر اصلانی معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر هم با مثبت ارزیابی کردن فعالیتهای دست اندرکاران در تکمیل و خدمات دهی مناسب به افراد مبتلا شده در زمینه اعتیاد گفت : دغدغه اصلی تمام مسئولین بویژه تلاشگران امر مبارزه با موادمخدر بر این استوار هست که تمامی این افراد از این گرفتاری نجات پیدا کنند و با آرامش خاطر به آغوش خانواده و جامعه باز گردند.


ناصر اصلانی با اظهار این مطلب که امروز با پدیده شومی بنام اعتیاد مواجه هستیم که اصلی ترین قربانیان آن جوانان و نیروی انسانی جوان هستند بنابراین تمام اهتمام مسئولین و دست اندر کاران نظام بر این هست که که جامعه اسلامی را از این گرفتاریها مصون سازی نماید.


وی در پایان خاطر نشان ساخت : قادر سازی ، حمایت از افراد مبتلا شده و صیانت از افراد و خانواده های آنها بسیار کار ارزشمند و مقدسی هست و در این زمینه با تمام توان از این ارزشها دفاع خواهیم کرد.


افزودنی است : معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز جامع درمان و بازتوانی بازدید کرده و بر تکیمل بخشهای مورد نیاز مرکز تاکید کرد.

بازدید معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل از مرکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد (نجات ) اردبیل

بازدید معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل از مرکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد (نجات ) اردبیل

بازدید معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل از مرکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد (نجات ) اردبیل


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری