ورود به سایت
» » بازدید مدیرکل امور بانوان استانداری از اولین مرکز تخصصی روزانه سالمندان بانوان

بازدید مدیرکل امور بانوان استانداری از اولین مرکز تخصصی روزانه سالمندان بانوان

در تاریخ : 16.11.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 36

همزمان با سالروز ولادت با سعادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهراسلام اله علیها و گرامی داشت روز زن و مقام شامخ مادر ، مدیرکل امور بانوان استسانداری اردبیل به اتفاق مدیرکل و معاون توانبخهشی بهزیستی استان و هیات همراه از اولین مرکز تخصصی روزانه آموزشی توانبخشی سالمندان مونث بالای 60 سال ( بانوی آفتاب ) بازدید و از سالمندان این مرکز دلجویی کرد.


در این مراسم دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به برخی از خدمات و فعالیتهای سازمان بهزیستی در قبال افراد جامعه هدف بویژه سالمندان مقیم مراکز روزانه و شبانه روزی گفت : با توجه به اینکه مراکز روزانه سالمندان از سال 1395 فعالیت خود را رسماً در استان اردبیل آغار بکار نموده است خوشبختانه امروز شاهد استقبال عزیزان سالمند و برخی از خانواده ها در بهره مندی از خدمات سازمان هستند .


مدیرکل بهزستی استان اظهارداشت : تعداد 3 مورد مرکز روزانه آموزشی توانبخشی سالمندان در سطح استان موجود هست که خدمات مختلفی همچون ؛ فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، پزشک و پرستار ، روانشناسی و مشاوره ، موسیقی درمانی ، ورزش ، آموزش هنری ، هنر درمانی ، ماساژ درمانی و....به سالنمدان ارائه می شود .


ستاری با اظهار این مطلب که ارتقاء کیفیت زندگی سالمندان و تکریم و بزرگداشت آنان ازجمله اولویتها و سیاستهای سازمان بهزیستی می باشد تصریح کرد : در کنار این عوامل گسترش مراکز روزانه توانبخشی در سطح استان و جلوگیری از انزوای اجتماعی افراد و گسترش ارتباطات اجتماعی بویژه در کانون گرم خانواده از جمله مهمترین اهداف و برنامه های تعیین شده سازمان هستند که امیدواریم در اینزمینه گامهای موثری برداریم .


در ادامه خانم محمدلو مدیرکل امور بانوان و زنان استانداری اردبیل هم ضمن تکریم و ارج نهادن به مقام شامخ تمامی مادران خاصه بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بر لزوم توجه جدی به مقوله سالمندی و تقویت روحیه نشاط و امید افزایی در بین خانواده های تاکید کرد .


مدیرکل امور بانوان و زنان استانداری اردبیل اظهارداشت : با نوجه به شیب نرخ جمعیت به سمت سالمندی و اهمیت بخشی به مقوله های سالمندی و استفاده حداکثری این طیف از افراد از خدمات عمومی بر گسترش مراکز روزانه سالمندان ، تعامل و هم افزایی بین بخشی دستگاههای اجرایی در جهت تسهیل دسترسی های عمومی و اطلاع رسانی از نحوه خدمات و ارتقاء سطح آگاهی افراد از جمله ضرورتها و سیاستهای حمایتی تاکید کرد.


لازم به ذکر است تجلیل از مادران و سالمندان مرکز از دیگر بخشهای این دیدار بود که با اهدا هدیه مناست از این عزیزان قدردانی شد .

بازدید مدیرکل امور بانوان استانداری از اولین مرکز تخصصی روزانه سالمندان بانوان

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری