ورود به سایت
» » توسعه ی خدمات بهزیستی در تمام بخش های شهری استان

توسعه ی خدمات بهزیستی در تمام بخش های شهری استان

در تاریخ : 12.11.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 43

مدیر کل بهزیستی: خدمات بهزیستی در اغلب بخشداری ها در قالب مراکز غیردولتی +زندگی ارائه می شود.


بهزاد ستاری مدیر کل بهزیستی استان اردبیل در گفت و گو با روابط عمومی این نهاد گفت: حدود سی درصد فعالیت های مراکز خدمات بهزیستی در مراکز دارای بخشداری استان اردبیل ارائه می شود.


ستاری با اشاره به روی کرد محله محور مورد توجه در خدمات این مراکز، اضافه کرد: در بازنگری فعالیت های قابل ارائه با مراکز +زندگی، تلاش ما بر این بوده که در مراکز دارای بخشداری استان یکی از این مراکز فعال شده و از نزدیک به مددجویان خدمات مددکاری اجتماعی ارائه نماید.

 

ستاری با اشاره به راه اندازی مراکز در دو شهرستان جدید اصلاندوز و انگوت در شمال استان، گفت: ما در نیر و نمین، به جز فعالیت یکی از مراکز در بخش مرکزی، یک مرکز +زندگی در کورائیم و دو مرکز +زندگی در آبی بیگلو و عنبران راه اندازی شده و همچنین در شهرستان پارس آباد و بیله سوار، مراکزی در جعفرآباد و اسلام آباد به همراه مرکز موران در بخش گرمی راه اندازی شده اند.


ستاری با اشاره به اهمیت مناطق روستایی در دریافت خدمات بهزیستی افزود: در رضی، مرادلو و قصابه نیز سه مرکز + زندگی دیگر در کنار سه مرکز درون شهری مشگین شهر راه اندازی شده است.

 

ستاری خاطر نشان کرد: برای دسترسی بهتر به خدمات این سازمان در در شهرستان مرکز استان اردبیل، علاوه بر یازده مرکز فعال در محلات شهر اردبیل، دو مرکز +زندگی در شهرهای هیر و ثمرین برای ارائه خدمات به خدمات گیرندگان این دو بخش و روستاهای همجوارشان راه اندازی شده است.

 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری