ورود به سایت
» » مدیر کل بهزیستی استان اردبیل: مراکز مثبت زندگی زمینه ارائه خدمات عمومی بهزیستی به مددجویان را تسریع می‌بخشد

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل: مراکز مثبت زندگی زمینه ارائه خدمات عمومی بهزیستی به مددجویان را تسریع می‌بخشد

در تاریخ : 12.11.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 1 873
ستاری گفت: مراکز مثبت زندگی زمینه ارائه خدمات عمومی سازمان بهزیستی با کمک بخش غیردولتی به مددجویان در نزدیک ترین محل به متقاضیان این خدمات در استان اردبیل را فراهم می کند و هم اکنون ۴۵ مرکز آماده بهره برداری است.
 

 

«بهزاد ستاری» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: مراکز مثبت زندگی زمینه ارائه خدمات عمومی سازمان بهزیستی با کمک بخش غیردولتی به مددجویان در نزدیک ترین محل به متقاضیان این خدمات در استان اردبیل را فراهم می کند و هم اکنون 45 مرکز آماده بهره برداری است.

 

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل تصریح کرد: با شروع به کار مراکز مثبت زندگی می توانیم خدمات حوزه بهزیستی را به 17 هزار مددجوی این سازمان را تسریع بخشید و به صورت فراگیر این خدمات را ارائه داد.

 

این مقام مسئول اعلام داشت: این مراکز می توانند زمینه تحقق دولت الکترونیک را نیز فراهم کنند و در تحقق بخشیدن اهداف سازمان بهزیستی یاری گر خدمات گیرندگان به صورت محله محور در بستر فناوری اطلاعات باشند.

 

وی با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی نیازمند همدلی و مشارکت بخش غیر دولتی است، افزود: در طول یک سال گذشته تاکنون 43 مرکز مثبت زندگی به بهره برداری رسیده و فعالیت های خدمت رسانی به مددجویان را در سطح محلات آغاز کرده اند.

 

ستاری تاکید کرد: این مراکز برای استفاده از ظرفیت مددکاران اجتماعی سازمان بهزیستی و کارآفرینان بخش خصوصی تشکیل شده است و هم اکنون مشارکت خوبی در ارائه خدمات به مددجویان بهزیستی هستند.

 

مدیر کل بهزیستی استان یادآور شد: این مراکز خدمات خود را به صورت خانواده محور ارائه می دهند و بر اساس اطلاعات خانواده پرونده های مددکاری برای ارائه خدمات به آنها برای توانمندی سازی تمرکز دارند.

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری