ورود به سایت
» » 45 مرکز مثبت زندگی در بهزیستی استان آماده بهره برداری هستند

45 مرکز مثبت زندگی در بهزیستی استان آماده بهره برداری هستند

در تاریخ : 11.11.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 35

با راه اندازی مراکز + زندگی ، خدمات عمومی سازمان بهزیستی با کمک بخش غیردولتی در نزدیک ترین محل به متقاضیان این خدمات در استان اردبیل ارائه می شود.


به گزارش روابط عمومی بهزیستی ، بهزاد ستاری مدیر کل بهزیستی استان د رابطه با فعال شدن پرونده های افراد پشت نوبت از طریق مراکز مثبت زندگی گفت: با راه اندازی و شروع بکار مراکز مثت زندگی در بهزیستی استان ، خدمات مربوط به بیش از هفده هزار پرونده ی مددجویان مستمری بگیر به صورت فراگیر ارائه می شود.

 

ستاری بیان کرد: در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک و همچنین برآورده ساختن اهداف سازمان بهزیستی در جهت تکریم خدمات گیرندگان و ارائه ی خدمات به صورت محله محور و نزدیک به محل اسکان مددجویان، مراکز خدمات بهزیستی (+زندگی) در بستر فناوری اطلاعات فعالیت می کنند.

 

مدیر کل بهزیستی با اشاره به مشارکت بخش غیردولتی در شکل گیری این فعالیت ها گفت: فرایند تجمیع پرونده های فیزیکی و صدور مجوز و راه اندازی مراکز + زندگی با هماهنگی سازمان مرکزی بهزیستی در بازه ی یک ساله ی اخیر انجام گرفته و تا کنون 43 مرکز فعال در استان اردبیل مجوز فعالیت را دریافت نموده و مراکز خود را راه اندازی کرده اند.


وی تصریح کرد : تلاش مجموعه ی مسئولین و همکاران این سازمان در راه اندازی این مراکز بر این بود که از ظرفیت حداکثری مددکاران اجتماعی زحمت کش و کارآفرینان بخش خصوصی که در سالهای قبل با این سازمان مشارکت داشتند، استفاده شود.

 

مدیرکل بهزیستی با تأکید بر خانواده محور بودن این خدمات، گفت: در این مراکز خدمات به صورت خانواده محور به مددجویان ارائه شده و بر این اساس اطلاعات خانواده به صورت دقیق و مشخص در پرونده های مددکاری اجتماعی این مراکز درج می شود تا در خصوص توانمندسازی خانواده هایی که افراد با پرونده ی بهزیستی دارند، تمرکز بیشتری صورت گیرد.


ستاری خاطر نشان کرد: در حال حاضر این مراکز به بازدید از پرونده ها و دریافت اطلاعات ضروری پرونده ها می پردازند و در سال آتی خدمات مربوط به پرونده های غیرمستمر این سازمان نیز به این مراکز واگذار خواهد شد.

 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری