ورود به سایت
» » گسترش تسهیلات برنامه تامین مالی خرد در شهرستانهای تابعه استان

گسترش تسهیلات برنامه تامین مالی خرد در شهرستانهای تابعه استان

در تاریخ : 06.10.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 46

برنامه تامین مالی خرد با هدف کاهش فقر و بهبود معیشت افراد خانواده های زیر سطح فقر و آسیب پذیر تحت پوشش و غیر تحت پوشش با تاکید بر زنان و جوانان عضو این خانواده ها با هدف تسهیل و گسترش دسترسی به تسهیلات بانکی صندوق های پس انداز ، ارتقاء مهارت های حرفه ای ، ایجاد چتر ایمنی رفاه اجتماعی همزمان با استانهای کشور در این استان هم از سال 1388 و در شهرستان خلخال شروع شد .


این برنامه هم اکنون علاوه بر شهرستان خلخال در شهرستانهای بیله سوار ، گرمی ، نمین و مشگین شهر با 276 گروه و با عضویت حدود 4 هزار و 416 نفر از جمعیت روستایی در حال اجراست.


برنامه تامین مالی خرد با همکاری موسسه تاک ، بانک کشاورزی و بهزیستی در حال اجرا بوده و با امکانات ایجاد شده منابع بسیاری را برای توانمند سازی خانواده ها فراهم نموده است .


در حال حاضر بالغ بر 28 میلیارد تومان از منابع بانکی برای توانمند سازی این گروهها تسهیلات پرداخت شده و از منابع صندوقهای داخلی نیز 8 میلیارد تومان به عنوان تسهیلات در راستای رفع نیازها و توانمندی در گردش می باشد .

در سالجاری استان اردبیل به لحاظ استفاده از تسهیلات اشتغال و منابع بانکی موفق به اخذ رتبه سوم کشوری در بین استانهای کشور گردیده است .

گسترش تسهیلات برنامه تامین مالی خرد در شهرستانهای تابعه استان


 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری