ورود به سایت
» » کسب رتبه اول بهزیستی استان در جذب تسهیلات اشتغالزایی

کسب رتبه اول بهزیستی استان در جذب تسهیلات اشتغالزایی

در تاریخ : 27.09.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 60

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان ، دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان در تشریح اقدامات صورت گرفته برای تسهیل گری اشتغال جامعه هدف در چارچوب وظایف سازمان از ایجاد اشتغال برای تعداد 525 نفر از افراد دارای معلولیت و مددجویان در سه ماه سال 99 خبر داد.


مدیرکل بهزیستی استان افزود : برای تسهیل گری اشتغال جامعه هدف از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ، تشکیل کارگروه همیاران زن سرپرست خانواده ،صدور مجوز مراکز عیر دولتی ، پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایی ، خویش فرمایی و....استفاده می نماید.


وی گفت : در سال 1399 برش تعهدات استانی اشتغال تعداد 782 نفر بود که با تسهیلگری اشتغال افراد واجد شرایط در نه ماهه سالجاری برای تعداد 525نفر ایجاد اشتغال شده است .


دکتر ستاری ادامه داد : در سال 1399 از محل بند " ب " تبصره 16 قانون بودجه مبلغ 289 میلیارد ریال اعتبار برای اشتغالزایی جامعه هدف به استان اختصاص یافته بود که در نه ماهه سال 99 بیش از 179 میلیارد ریال یعنی بیش از 62 درصد اعتبار تخصیصی جذب شده است .


ایشان با تشکر از مدیران و کارکنان بانک های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال جامعه هدف خواستار تعامل و همکاری بیش از پیش این عزیزان برای کمک به استقلال اقتصادی جامعه هدف بهزیستی شد.


وی همچنین اظهارداشت: سازمان بهزیستی در قبال به کارگیری جامعه هدف در بخش خصوصی و تعاونی به کارفرمایان عزیز تسهیلاتی از قبیل پرداخت وام قرض الحسنه به ازای هر نفر 500 میلیون ریال ، پرداخت سهم بیمه کارفرمایی ( 23 درصد) به مدت 5 سال و پرداخت یارانه ارتقای کارانه معلولان شاغل در بخش غیر دولتی از 10 در صد تا 50 در صد حداقل حقوق و با در نظر گرفتن میزان و نوع معلولیت ارائه می نماید.

کسب رتبه اول بهزیستی استان در جذب تسهیلات اشتغالزایی


وی اظهار امیدواری کرد: کارفرمایان عزیز برای استفاده از تسهیلات فوق می توانند به بهزیستی شهرستانها و بخشها مراجعه و از تسهیلات فوق بهره مند شوند .

 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری