ورود به سایت
» » برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاون ذیحسابی بهزیستی استان اردبیل

برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاون ذیحسابی بهزیستی استان اردبیل

در تاریخ : 17.08.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 117

مراسم تکریم و معارفه معاون ذیحسابی بهزیستی استا ن باحضور مدیرکل و رئیس خزانه امور اقتصادی و دارایی ، مدیرکل ، معاون پشتیبانی و منابع انسانی و معاون توانبخشی بهزیستی در محل اداره کل بهزیستی استان برگزار شد .


در این نشست دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان ضمن قدردانی از تلاشها و حمایتهای ارزنده معاون ذیحساب در طی تصدی مسئولیت خویش در قبال افراد جامعه هدف گفت: بنده به نمایندگی از کلیه افراد جامعه هدف و پرسنل سازمان از زحمات ایشان بی نهایت تقدیر و تشکر می نمایم .


مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به حجم بالای کار و سنگینی وظایف در این مجموعه اظهار داشت : یقیناً کار در چنینن مجموعه هایی که حامی افراد محروم و نیارمند می باشند به مراتب سخت و طاقت فرساست .


دکتر ستاری ادامه داد: حجم بالای کارها و تعدد بالای پرونده های افراد تحت پوشش نشان دهنده کار جهادی و رسیدگی جدی به نیازهای محرومان است .


ایشان ارتباط ، تعامل متقابل را لازمه ارتقاء سطح معیشت نیازمندان و بهبود سطح خدمات سازمان دانست و گفت: همکاری و تعامل موثر، موثرترین راهکار در بهبود خدمات و معرفی فعالیتهاست.


در ادامه علیرضا نوروزی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان نیز سازمان بهزیستی را محلی برای خدمت گذاری و ذخیره سازی حسنات دانست و گفت: یکی از سخت ترین حوزه های کاری برای خدمت به نیازمندان سازمان بهزیستی می باشد که تنوع خدمات در این مجموعه بسیار مشهود است.


وی اضافه کرد: باید رسیدگی به محرومان و نیازمندان در اولویت همه امورات قرار گیرد و در این زمینه لازم است نگاه هایمان به این مجموعه تغییر یافته باشد .


افزودنی است دراین نشست از سرکار خانم فاطمه غیرتیمعاون ذیحساب قبلی سازمان تکریم و شاهرخ عزیززاده به عنوان معاون جدید ذیحسابی بهزیستی استان معارفه شد .

برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاون ذیحسابی بهزیستی استان اردبیل

برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاون ذیحسابی بهزیستی استان اردبیل

برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاون ذیحسابی بهزیستی استان اردبیل

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری