ورود به سایت
» » ارتقاء سلامت روان جامعه ، در گرو سرمایه گذاری و توفیق بیشتر معنا می یابد

ارتقاء سلامت روان جامعه ، در گرو سرمایه گذاری و توفیق بیشتر معنا می یابد

در تاریخ : 22.07.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 45

همزمان با هفته سلامت روان دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان ضمن تشریح فعالیتهای سازمان از طریق برنامه سلام ساوالان ( شبکه سبلان اردبیل ) به برخی از اقدامات و اهداف سازمان در ارتباط با گرامی داشت این هفته پرداخت .


در این برنامه مدیرکل بهزیستی استان با اظهار این مطلب که در رابطه با اهمیت سلامت روان دستگاههای بسیاری دخیل و همیار مجموعه بهزیستی هستند گفت : سازمان بهداشت جهانی در کنار سلامت جسمانی و پزشکی به سلامت روح و روان افراد اهمیت ویژه ای قائل شده و در این ارتباط سرمایه گذاری بیشتری انجام می دهد تا بهداشت روان را ارتقاء بخشد.


مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به شعار امسال هفته سلامت روان " سلامت روان برای همه ، سرمایه گذاری بیشتر ، توفیق بیشتر " گفت: در صورت تلاش و سرمایه گذاریهای بیشتر در تامین سلامت روحی و روانی افراد به همان میزان می توان در تامین دسترسی هرچه بیشتر مردم به خدمات بهداشتی و روانی موثر واقع شد.


ستاری با اظهار این مطلب که بهزیستی استان در زمینه اهمیت بخشی به آرامش روانی و سلامت روحی افراد ، توسعه و گسترش مراکز مشاوره روانشناختی از جمله استانهای موفق در این رابطه می باشد تصریح کرد : تعداد 90 مرکز روانشناختی در سطح استان وجود دارد که زمینه ارتقاء سطح آگاهی های مردم را افزایش داده است .


وی افزود : سازمان بهزیستی استان با ایجاد و راه اندازی خط مشاوره تلفنی 1480 خدمات مشاوره ای متعددی را همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب و کاملاً بصورت رایگان در اختیار همشهریان و متقاضیان دریافت مشاوراه ای قرار می دهد .

ارتقاء سلامت روان جامعه ، در گرو سرمایه گذاری و توفیق بیشتر معنا می یابد


 

 

 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری