ورود به سایت
» » حضور بهزیستی استان در نهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان

حضور بهزیستی استان در نهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان

در تاریخ : 21.07.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 1 205

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اردبیل ، هشتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل، با حضور دکتر اسماعیلی نماینده مردم شریف گرمی در مجلس شورای اسلامی، مهندس بهشتی فرماندار شهرستان گرمی، رحیمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، سعید بشرخواه مدیر کل و دکتر برجی مدیر درمان تامین اجتماعی استان و سایر مدیران کل شورای هماهنگی، برای بررسی مشکلات شهرستان گرمی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


ستاری مدیرکل بهزیستی استان اردبیل، در نشست شورای هماهنگی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با عنوان اینکه ۲۵۴۴ خانوار در بهزیستی گرمی تحت پوشش هستند، اظهار کرد: باوجود تمام مشکلات و سختی‌ها همیشه در بهزیستی تلاش شده ، تا نقص ها و کمبودهای افراد تحت پوشش کمترین اثر را در بین مددجویان و معلولان بگذارد.

 

وی افزود: مشکلات معیشتی زیادی گریبان‌گیر مددجویان بهزیستی است، و در این راستا برای معلولین و زنان سرپرست خانوار تا پایان سالجاری بیش از ۵۶ واحد مسکونی تحویل افراد تحت پوشش شهرستان گرمی خواهد شد.


ستاری با بیان اینکه در شهرستان گرمی و بخش های تابعه ، پروانه۴ واحد مجتمع خدمات بهزیستی صادر شده است،افزود: هدف از این طرح خدمت رسانی مطلوب به افراد تحت پوشش بهزیستی می باشد که خدمات سازمان بصورت تجمیعی در این مکان ارائه می شود.


مدیر کل بهزیستی اردبیل افزود: تعهد اشتغال شهرستان گرمی ۷۵ نفر با اعتبار ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان می باشد که تا پایان سالجاری انجام خواهد شد.

 

حضور بهزیستی استان در نهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان


 


بیمه اجتماعی زنان بالای ۳۵ سال سرپرست خانوارهای شهری،افزایش کمک هزینه ساخت مسکن،پرداخت هزینه های درمانی و اخذ جواز ۲۸۰نفر پشت نوبت جهت نام نویسی در بهزیستی استان،مکان مناسب برای کمپ اعتیاد گرمی و تکمیل ساختمان مرکز معلولین ذهنی حضرت ابوالفضل (ع) گرمی از جمله مواردی بود که دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان اردبیل در این جلسه مطرح و خواستار حل این مشکلات از سوی دکتر اسماعیلی نماینده مردم گرمی و نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای شد.

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری