ورود به سایت
» » برگزاری اولین جلسه ستاد اجرایی مناسب سازی ابنیه بهزیستی استان

برگزاری اولین جلسه ستاد اجرایی مناسب سازی ابنیه بهزیستی استان

در تاریخ : 31.06.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 19

اولین جلسه ستاد اجرایی مناسب سازی ابنیه با حضور اعضاء معاون پشتیبانی و منابع انسانی ، معاون توانبخشی بهزیستی و اعضاء این نشست در محل سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی استان تشکیل گردید.


بهزیستی استان به عنوان متولی مناسب سازی اقدامات زیادی در خصوص رفع موانع مناسب سازی ساختمانهای تابعه انجام داده به صورتی که 98درصد ادارات و مجتمهعای زیر مجموعه بهزیستی به صورت استاندارد مناسب سازی شده و در دسترس جامعه هدف قرار داده شده است.


در ابتدای جلسه معاونین پشتیبانی و منابع انسانی و امور توانبخشی ضمن تشکر از همکاران حاضر در جلسه، لزوم مناسب سازی بویژه در ساختمان های تابعه بهزیستی همچنین مراکز مثبت زندگی را حائز اهمیت دانسته و بر اجرای سریع موارد باقیمانده تاکید کرد که رؤسای شهرستانها مستقیماً بر نحوه مناسب سازی مراکز مثبت زندگی رسیدگی کرده و گزارش اقدامات لازم را ارسال نمایند.


گفتنی است : مناسب سازی سرویس بهداشتی ویژه معلولین بهزیستی شهرستان مشگین شهر و نمین ، مناسب سازی مجتمع بهزیستی لاهرود و رضی، مناسب سازی ساختمان مراکز مثبت زندگی بلافاصله بعد از صدور پروانه و نصب پازل نابینایی را در حیاط اداره بهزیستی شهرستان اردبیل از جمله مصوبات این نشست بود .

 

برگزاری اولین جلسه ستاد اجرایی مناسب سازی ابنیه بهزیستی استان


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری