ورود به سایت
» » برگزاری بیست و هشتمین گردهمایی مشترک معاونین و روسای شهرستانها در بهزیستی استان

برگزاری بیست و هشتمین گردهمایی مشترک معاونین و روسای شهرستانها در بهزیستی استان

در تاریخ : 30.06.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 26

 برگزاری بیست و هشتمین گردهمایی مشترک معاونین و روسای شهرستانها در بهزیستی استان

بیست و هشتمین گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونین و روسای شهرستانهای تابعه در شرایط خاص کرونایی به صورت مجازی و آنلاین از طریق اسکای روم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله اجتماعی در محل سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی استان برگزار گردید .


در این نشست دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با بیان شرایط ایجاد شده کرونایی و لزوم اتخاذ شیوه های جدید برگزاری نشستها و گردهمایی ها با توجه به تصمیمات کمیته پیشگیری و کنترل بیماری کویید 19 بر تدوام شرایط فعلی تا کسب نتایج حاصل از بحران فوق و رسیدن به نقطه پایدار در سطح جامعه تاکید کرد.


مدیرکل بهزیستی استان در ادامه با اشاره به برخی از موفقیتها ، پیشرفتها و عملکردهای مطلوب حوزه های تخصصی سازمان در سالجاری گفت : خوشبختانه در سایه همت و تلاشهای خوب تمامی همکاران و کارکنان در بخش های دولتی و غیردولتی بویژه در زمینه کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا جزو دستگاههای موفق در این رابطه هستیم و جا دارد از زحمات و تلاشهای تمامی دست اندرکاران به انحای مختلف قدردانی شود .


ستاری در رابطه با تشریح اهداف گردهمایی و برنامه های کلی سازمان از سوی حوزه های تخصصی تصریح کرد: تعامل و همکاری مطلوب با اهداف سازمان ، موفقیت حوزه های تخصصی در شاخص های عمومی و اختصاصی در سطح کشور ، جلب رضایت مددجویان ، اطلاع رسانی درست از فعالیتها و خدمات ارائه شده ، آسیب شناسی نقاط قوت و ضعف عملکرد ادارات در شش ماه دوم سال 98 و پیگیری مصوبات مطرح شده در جلسات از عناوین ، اهداف و برنامه های مورد توجه بهزیستی استان می باشد.


این مسئول در ادامه سخنان خود و استماع نظرات کارشناسی معاونین و روسای شهرستانها بر نظارت برنحوه عملکرد مراکز ، تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی ، توجه به مسکن و اشتغال افراد جامعه هدف ، برش فعالیتها ، رعایت جدید دستورالعمل های بهداشتی ، بازدید از منازل مددجویان ، آماده سازی مراکز مثبت زندگی ، تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی از فعالیتها ، توجه به ایمنی مراکز ، بیمه زنان سرپرست خانوار تاکید کرد .


شایان ذکر است : روسای شهرستانهای تابعه نیز هر کدام به تشریح اهداف و سیاستها و عملکرد حوزه های تخصصی پرداخته و نکته نظرات و راهکارهای خود را ارائه نمودند.

درپایان پس از بررسی عملکردها و اقدامات هریک از حوزه های تخصصی و شهرستانها در شاخص های مورد نظر، طی شش ماهه دوم سال 98بر اساس ارزیابی های صورت گرفته در دو گروه شامل گروه الف : شهرستان اردبیل رتبه اول و شهرستان پارس آباد رتبه دوم و در گروه ب: شهرستان نمین رتبه اول و شهرستان بیله سوار رتبه دوم این بخش از ارزیابی را کسب نمودند.


همچنین بر اساس شاخص های نظام نامه نظارتی سازمان بهزیستی کشور ، دفتر درمان اعتیاد ، دفتر توانمند سازی زنان و خانواده و دفتر تحول اداری فناوری اطلاعات سطوح عالی و رتبه نخست کشوری را بدست آوردند همچنین امور آموزش و پژوهش ، امور حقوقی ، اشتغال و حوزه معاونت توانبخشی در مجموع موفق به کسب درجه عالی این بخش از ارزیابی نظام نامه نظارتی شدند .

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری