ورود به سایت
» » درخشش بهزیستی استان در ارزیابی نظامنامه نظارتی شش ماهه دوم سال 98سازمان بهزیستی کشور

درخشش بهزیستی استان در ارزیابی نظامنامه نظارتی شش ماهه دوم سال 98سازمان بهزیستی کشور

در تاریخ : 05.06.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 42

به گزارش روابط عمومی بهزیستی اردبیل مدیرکل بهزیستی استان در رابطه با ارزیابی شاخص های اختصاص و عمومی نظامنانه نظارتی سازمان و کسب موفقیت های این اداره کل در جریان شش ماهه دوم سال 98 گفت : در ارزیابی سازمان بهزیستی از عملکرد شش ماهه دوم ۱۳۹۸ حوزه های معاونت توانبخشی، حوزه مدیریت، معاونت پیشگیری، معاونت اجتماعی و معاونت مشارکت‌های مردمی و پشتیبانی رتبه‌های عالی و خوب را به خود اختصاص دادند.


ستاری تصریح کرد: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته دفاتر تحول اداری ، زنان و خانواده ، پیشگیری و درمان اعتیاد موفق به کسب رتبه اول نظامنامه نظارتی در بین استانهای کشور و امور آموزش هم رتبه دوم شده است .همچنین دفتر اشتغال و مسکن نیز رتبه عالی را در بین استانهای دیگر بدست آورده است .


دکتر ستاری در بخش دیگر از سخنان خود فعالیتهای سازمان بهزیستی را در قبال افراد جمعیت هدف مثبت ارزیابی کرده و بر لزوم تلاش ها و تدوام و استمرار ارائه خدمات مطلوب به آحاد جامعه و نیز شفاف سازی فعالیتها تاکید کرد .


وی همچنین اظهار داشت :خوشبختانه در سایه تلاشهای خوب همکاران متعهد و دلسوز امسال هم رتبه ای خوبی عاید استان شده است که جا دارد از همه عزیزانی که در این زمینه همت کرده بودند قدردانی شود .


وی خاطر نشان ساخت : در سطح بندی نتایج ارزابی نظامنامه نظارتی شش ماهه دوم سال 98 ، حوزه های معاونت توانبخشی ، امور اجتماعی و توسعه پیشگیری موفق به کسب رتبه های عالی این بخش از نتایج شده است .


این مسئول ادامه داد : حوزه های دفاتر مشارکت های مردمی و اشتغال ، فناوری اطلاعات و دبیرخانه مناسب سازی هم رتبه های خوب را در کارنامه خود در بین استانهای دیگر به ثبت رسانده اند .


ستاری اظهار امیدواری کرد : با توجه به گستردگی خدمات و تنوع فعالیتها در ساختار سازمان بهزیستی ، امیدوارم تلاشهای تمامی دست اندرکاران در خدمات دهی به نیازمندان جامعه منتج به جامعه ای سالم ، با نشاط و پویا واقع شود .

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری