ورود به سایت
» » هنوز شهریه مهدهای کودک بر اساس نرخ سال گذشته است

هنوز شهریه مهدهای کودک بر اساس نرخ سال گذشته است

در تاریخ : 20.05.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 33

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با بیان اینکه هنوز شهریه مهدهای کودک براساس نرخ سال گذشته است از دو پیشنهاد سازمان بهزیستی برای تعیین شهریه مهدهای کودک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، حبیب‌الله مسعودی‌فرید در گفت‌وگو با پانا درباره تعیین نرخ شهریه‌ مهدهای کودک در سال جاری گفت: « در زمینه مهدهای کودک دو پیشنهاد از سوی سازمان بهزیستی به سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده ارائه شده است تا شهریه‌ها بر اساس نرخ تورم و هزینه تمام شده در مهدهای کودک تعیین شود. »

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی در ادامه با بیان اینکه شهریه‌ها باید براساس هزینه‌های تمام شده در هر استان و شهرستان مشخص شود، گفت: «شهریه‌های مهدهای کودک در سال جاری پس از اینکه مشخص شد برای تأیید به ستاد تنظیم بازار ابلاغ می‌شود و پس از تأیید این ستاد برای اجرا به سازمان بهزیستی ابلاغ خواهد شد. هنوز نرخ شهریه‌ مهدهای کودک در سال جاری تعیین نشده است و میزان شهریه براساس نرخ سال گذشته است. »

وی خاطرنشان کرد: «اکنون ۱۵ هزار مهدکودک تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند که از این تعداد ۷ هزار مورد روستا مهد برای نگهداری از فرزندان مناطق محروم هستند و هزار و ۸۰۰ مهد در حاشیه شهرها و سکونتگاه های غیررسمی است. »

مسعودی فرید درباره استقبال خانواده‌ها از بازگشایی مهدهای کودک گفت: «مهدهای کودک چند ماه تعطیل بودند و بعد اعلام شد که در مناطق سفید و زرد می‌توانند فعالیت کنند اما در زمان بازگشایی استقبال چندانی از مهدها صورت نگرفت. »

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری