ورود به سایت
» » جمع آوری بیش از 7 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی بهزیستی استان در دهه ولایت

جمع آوری بیش از 7 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی بهزیستی استان در دهه ولایت

در تاریخ : 20.05.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 36

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان ، مدیرکل بهزیستی استان از جمع آوری بیش از 7 میلیارد ریال مشارکت های نقدی و غیر نقدی در دهه ولایت خبرداد.


دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با بیان این مطلب که همدلی خیرین و نیکوکاران با مجموعه بهزیستی مدام در حال افزایش بوده و این نگرش به همنوعان در حال گسترش است گفت: بحمداله در دهه ولایت امسال ، بهزیستی استان با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر راه اندازی کمک های مومنانه و شرکت در این آیین خدا پسندانه شاهد جمع آوری کمک های مردمی و توزیع آن در بین اقشار تحت پوشش بود .


مدیرکل بهزیستی استان در رابطه با میزان و مبلغ مساعدتهای مردمی در سطح استان تصریح کرد : در عید قربان مقدار 3 هزار و 621 کیلوگرم گوشت ذبح شده و 465 کیلوگرم هم دام زنده جمع آوری شده بود که این تعداد در بین بیش از 4 هزار و 74 نفر از افراد تحت پوشش بهزیستی استان توزیع شد .


ستاری در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان ساخت : در کنار مشارکتهای غیر نقدی مردم نوع دوست استان ، مبلغ 392 میلیون ریال کمک های مردمی جمع آوری شده است که با رعایت دقیق سطح نیازمندی مددجویان در بین این عزیزان توزیع شد.


وی ادامه داد : خوشبختانه در سایه توجهات الهی ، همت خیرین و مردم عزیز استان سایر بسته های غذایی هم با ارزش ریالی 3 میلیارد و 759 میلیون ریال هم جمع آوری شده است که بین افراد تحت پوشش حائز شرایط توزیع شد .


ستاری افزود : کل ارزش ریالی مشارکتهای نقدی ، غیرنقدی و گوشت قربانی استان در دهه ولایت ( از عید سعید قربان تا عید غدیر خم ) 7 میلیارد و 991 میلیون ریال جمع آوری شده بود که اظهار امیدورای می رود این ارقام به حول و قوه الهی در سالهای آتی سیر صعودی داشته و ذخیره ای برای آخرت تمامی خیرین و نیکوکاران واقع شود .

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری