ورود به سایت
» » بازدید مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل از بهزیستی شهرستان اردبیل

بازدید مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل از بهزیستی شهرستان اردبیل

در تاریخ : 08.05.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 61

محمد سیمزاری مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به اتفاق مدیرکل بهزیستی استان، معاون امور اجتماعی و هیات همراه از واحدهای اورژانس اجتماعی و 1480 اداره بهزیستی شهرستان اردبیل بازدید کرد.


در این بازید دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان ضمن تشریح اقدامات صروت گرفته از طریق واحدهای کاملاً تخصصی اورژانس اجتماعی و مرکز مشاوره 1480 بهزیستی شهرستان اردبیل گفت : امروزه با توجه نیاز شدید افراد جامعه به انجام مشاوره های تخصصی و هدایت درست آنها به منظور دستیابی به زندگی سالم و عاری از هرگونه تنش ، اضطراب و نگرانی به یک ضرورت جدی تبدیل شده است .


مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به خدمات ارائه شده در ایام کرونایی گفت : سال قبل در حدود 7 هزار تماس با اورژانس اجتماعی داشتیم که در بحث پیشگیری از بیماری کرونا ویروس ، این میزان رشد تصاعدی داشته است بطوریکه طی 4 ماه سال جاری 6 هزار تماس با واحد اورژانس اجتماعی 123 برقرار شده است .


دکتر ستاری افزود: بیشترین تماس های صورت گرفته در زمینه اختلافات خانوادگی ، کودک آزاری ، همسر آزاری می باشد .


مدیرکل بهزیستی استان اضافه کرد : در بخش ارائه خدمات مشاوره از طریق خط تلفنی 1480 هم سازمان بهزیستی با تمام توان و با استفاده از نیروهای کاملاً حرفه ای و تخصصی مشاوره های حضوری و تلفنی به افراد به منظور کنترل و کاهش اضطراب و استرس و افسردگی های ناشی از کرونا ارائه می کند .


در ادامه محمد سیمزاری مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هم با مثبت ارزیابی کردن خدمات ارائه شده از ظریق مجموعه بهزیستی ، بر تدوام فعالیت تا پایان بیماری کووید 19 تاکید کرد و گفت : مجموعه بهزیستی و شعبات آن از جمله دستگاههایی است که در دوران کرونا ویروس خدمات قابل قبول و مضاعفی داشته است .


مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری رسیدگی به امورات دستگاه های یاری رسان در امر پیشگیری و کنترل بیماری کرونا ویروس را جزو وظایف ذاتی حوزه امور اجتماعی استانداری داسنت و گفت : این حوزه با تمام توان در کنار این دستگاهها خواهد بود و تسهیل ، هم افزایی و همسویی بین بخشی را در کنار اقدامات خود سرلوحه امورات خود قرار داده است .


وی افزود : در صورت معرفی درست خدمات سازمان به مردم شریف استان، فرهنگ زندگی آنها تحت تاثیر قرار می گیرد و با احساس امنیت خاطر و اعتماد پذیری مطلوب مسیرزندگی خود را طی خواهند کرد.


افزودنی است مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از کلیه بخشها ، واحدها و مراکز مربوط به حوزه امور اجتماعی و حوزه پیشگیری بهزیستی شهرستان اردبیل بصورت جداگانه بازدید بعمل آمده و درجریان فعالیتهای انجام شده قرار گرفت .

بازدید مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل از بهزیستی شهرستان اردبیل


 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری