ورود به سایت
» » بهزیستی استان آماده دریافت گوشت قربانی و نذورات

بهزیستی استان آماده دریافت گوشت قربانی و نذورات

در تاریخ : 08.05.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 54

دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان در خصوص برگزاری طرح دهه ولایت و چگونگی دریافت نذورات مردم در ایام کرونایی گفت : با اجرای طرح دهه ولایت بهزیستی استان و موسسات خیریه تحت پوشش آماده دریافت گوشت های قربانی و نذورات مردم خیر و نوعدوست استان با ر عایت دستورالعمل های بهداشتی می باشد .


به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان ، دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به وضعیت خاص امسال به دلیل شیوع بیماری کووید 19 اعلام کرد : بهزیستی استان با اجرای طرح دهه ولایت ( از عید تا عید ) آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی هموطنان عزیز است .


مدیرکل بهزیستی استان تصریح کرد: ادارات بهزیستی شهرستانها ، مجتمع های تابعه در بخشها و موسسات خیریه تحت پوشش آماده دریافت گوشت قربانی و نذورات مردم شریف استان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و مراقبتی می باشد .


وی افزود : بر اساس تصمیم کمیته پیشگیری از بیماریهای واگیر دار سازمان و به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا و همچنین تامین و حفظ سلامت پرسنل و مقیمان مراکز تحت پوشش ، برگزاری هرگونه مراسم به صورت گردهمایی حضوری و دید و بازدید ایام عید در مراکز و موسسات ممنوع می باشد .


این مسئول ادامه داد : با توجه به نیاز خانواده های تحت پوشش ، بهزیستی استان آماده دریافت کمک های مردمی برای تامین نیازهای جامعه هدف می باشد فلذا مردم عزیز می توانند کمک های نقدی و نذورات خاص خود را از طریق شماره کارت مجازی 4167-9460-9570-6367 ، شماره شبای IR 750100004175034541870919 ، بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه به دست مددجویان و مراکز تحت پوشش بهزیستی استان برسانند.

بهزیستی استان آماده دریافت گوشت قربانی و نذورات


 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری