ورود به سایت
» » برگزاری جلسه مشترک سازمان بسیج سازندگی با بهزیستی استان

برگزاری جلسه مشترک سازمان بسیج سازندگی با بهزیستی استان

در تاریخ : 11.04.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 55

اعلام آمادگی بسیج سازندگی استان جهت ارائه خدمت به جامعه هدف بهزیستی در زمینه های تامین مسکن ، راه اندازی پنل خورشیدی ، اشتغال و مناسب سازی محل زندگی افراد تحت پوشش بهزیستی استان

 

نشست مشترک سازمان بسیج سازندگی با حضور معاونین توانبخشی ، مشارکتهای مردمی و مدیرکل بهزیستی استان در یک فضای صمیمی برگزار شد.


در این نشست دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به همکاری دو سازمان در زمینه تامین مسکن خانواده های روستایی ، مناسب سازی محل زندگی افراد داری معلولیت ، تامین جهیزیه فرزندان تحت پوشش بهزیستی گفت : بهزیستی استان برای مرتفع نمودن نیازهای جامعه هدف به ظرفیت و توانمندی نهادها و خیرین بزرگوار نیاز دارد.


مدیرکل بهزیستی استان در رابطه با تسهیلات اشتغال سازمان تصریح کرد: بهزیستی در قبال به کارگیری جامعه هدف از سوی کارفرمایان بخش غیر دولتی مشوقهای مختلفی از قبیل پرداخت بیمه سهم کارفرمایی به مدت 5 سال ، پرداخت تسهیلات کارفرمایی ، با سود پائین به کارفرمایان پرداخت نماید لذا همکاری بسیج سازندگی در معرفی تسهیلات سازمان بسیج سازمان به بخش خصوصی می تواند در این بخش به نیاز جامعه هدف و کار فرمایان پاسخ مناسبی بدهد .


ستاری افزود : با توجه به سابقه همکاری و تعامل مناسب دو دستگاه در زمینه تامین جهیزیه فرزندان تحت پوشش بهزیستی ، در سال جدید نیز امیدواریم این همکاری ادامه داشته باشد .


در ادامه سرهنگ پیر جاهد رئیس سازمان بسیج سازندگی با تبریک فرا رسیدن هفته بهزیستی به کارکنان این مجموعه ، بر تداوم همکاری و تعامل دو دستگاه را طبق سنوات گذشته تاکید کرد.


وی اضافه کرد: بسیج سازندگی استان برای اجرای پنل خورشیدی برای متقاضیان تحت پوشش در سطح استان آمادگی خود را اعلام می دارد .لذا لازم است بهزیستی استان لیست افراد متقاضی واجد شرایط را برای ارزیابی های لازم به بسیج سازندگی ارسال نمایند.

برگزاری جلسه مشترک سازمان بسیج سازندگی با بهزیستی استان


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری