ورود به سایت
» » بازدید مدیر کل بهزیستی استان از کارگاه تولیدی حمایتی آفرینش اردبیل

بازدید مدیر کل بهزیستی استان از کارگاه تولیدی حمایتی آفرینش اردبیل

در تاریخ : 11.04.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 148

دکتر ستاری به اتفاق معاون توانبخشی و مشارکتهای مردمی بهزیستی استان اردبیل از دومین کارگاه تولیدی حمایتی پسران بالای 15 سال استان اردبیل بازدید کرد.


دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان در رابطه با ایجاد کارگاه های تولیدی و حمایتی برای افراد دارای معلولیت در سطح استان گفت : این کارگاه با همت و سرمایه گذاری بیش از پانزده میلیارد ریالی بخش خصوصی و با هدف تولید جعبه های کادوئی و جواهرات در قالب مصنوعات چوبی و کاغذی فعالیت خود را شروع کرده است که زمینه ایجاد اشتغال مستقیم 50 نفر از گروه هدف سازمان در معلولیت های مختلف را مهیا ساخته است

 

دکتر ستاری اظهار امیدواری کرد : انتظار می رودبا توجه به پتانسیل و ظرفیت موجود کارگاه، زمینه پذیرش و افزایش ظرفیت اشتغال معلولین تا 200 نفر در آینده ای نزدیک محقق گردد.

 

مدیرکل بهزیستی استان در خصوص فراهم شدن زمینه اشتغال توانخواهان تصریح کرد : بازار های بومی و محلی و همچنین بازار های داخلی و خارجی، مشتریان بالقوه تولیدات کارگاه تولیدی حمایتی می باشد که عرضه محصولات تولیدی می تواند زمینه اشتغال بیش از 100نفر را بصورت غیر مستقیم مهیا سازد.

 

وی افزود : با توجه به اینکه جامعه هدف برخوردار از خدمات کارگاه های تولیدی حمایتی می تواند بصورت تلفیقی از معلولین باشد لذا در حال حاضر معلولین جسمی حرکتی، بینایی، شنوایی و ذهنی در کارگاه مذکور مشغول فعالیت تولیدی هستند.

بازدید مدیر کل بهزیستی استان از کارگاه تولیدی حمایتی آفرینش اردبیل

بازدید مدیر کل بهزیستی استان از کارگاه تولیدی حمایتی آفرینش اردبیل

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری