ورود به سایت
» » ارزیابی عمومی متقاضیان مراکز مثبت زندگی

ارزیابی عمومی متقاضیان مراکز مثبت زندگی

در تاریخ : 10.04.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 171

به منظور ارزیابی عمومی متقاضیان مثبت زندگی، طی هفته جاری مصاحبه صورت می گیرد

بهزاد ستاری مدیرکل بهزیستی استان اردبیل ضمن اعلام این خبر افزود: وظیفه کلی سازمان بهزیستی ذیل مجموعه خدمات رفاهی و سلامت اجتماعی در کشور محسوب شده و ضمن ارائه خدمات تخصصی به عموم مردم، در خصوص گروه های آسیب پذیر نیز خدمات ویژه ای دارد.


ستاری بیان کرد: با توجه به فعالیت موفق بخش غیردولتی در زمینه ی خدمات رفاهی در طی سالهای جاری و به منظور ارتقای زیربنای خدمات آن ها در بخش غیردولتی، مراکز جدیدی که راه اندازی می شوند، خدمات خود را در بستر فناوری های الکترونیکی به متقاضیان ارائه می دهند.


وی افزود: این بستر می تواند ارائه ی خدمات به مردم را با توجه به متقضیات روز و انتظارات آن ها ساماندهی کرده و با توجه به دسترس پذیری و گستره ی توزیع پراکنده ی این مراکز در کل استان از مراجعات غیرضرور در جهت اعلام نیازها و دریافت راهنمایی به مراجعه به ادارات بهزیستی بکاهد.


مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: راه اندازی این مراکز مسیر حرکت به سوی برآمدن برنامه ششم توسعه را با استقرار دولت الکترونیک بهره مند می سازد.


مدیرکل بهزیستی استان اردبیل خاطر نشان کرد: بر این اساس و به استناد بند 4 ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و در راستای تحقق شاخص‏های سلامت اجتماعی و رعایت حقوق شهروندی، دستورالعمل جدیدی برای تاسیس و اداره مراکز خدمات بهزیستی ذیل عنوان مراکز مثبت زندگی تدوین گردیده است.


ستاری در بازدید از برنامه اجرای مصاحبه های متقاضیان مراکز مثبت زندگی با اشاره به متقاضیان مصاحبه شده اظهار کرد: متقاضیانی که بتوانند در مرحله ی ارزیابی حاصل از اسناد بارگذاری شده توسط خودشان در سامانه ی ثبت درخواست مرکز مثبت زندگی امتیاز لازم را کسب کنند، به مصاحبه دعوت می شوند.

 

وی اظهار کرد: بر همین اساس مصاحبه تخصصی متقاضیان تاسیس مراکز خدمات بهزیستی مثبت زندگی با حضور اعضای کارشناسان خبره ، علمی، توانمند و با تجربه تخصصی بهزیستی آغاز شده و پس از انجام ارزیابی لازم برای صدور موافقت اصولی براساس دستورالعمل کمسیون ماده ۲۶ اقدام خواهد شد.


وی تاکید کرد: باتوجه به گزینه های گنجانده شده در ارزیابی حاصل از اسناد بارگذاری شده در سامانه و ارزیابی حاصل از مصاحبه حضوری با متقاضیان، افرادی حائز شرایط دریافت مجوز مراکز مثبت زندگی می شوند که بتوانند در این دوره های ارزیابی بالاترین نمرات را کسب کنند.

 

وی گفت: مصاحبه های برگزار شده بیش از این که بر اطلاعات و دانش تخصصی و تجربی متکی باشد بر شیوه ی تعامل مصاحبه شوندگان و باور آنان از به کار گیری دانش تخصصی و بستر فناوری متکی است، چرا که غالب متقاضیان مزبور دارای تجربه و دانش بوده و سالها با این سازمان همکاری کرده اند.


ستاری اشاره کرد: متقاضیان پس از طی مراحل لازم و بعد از اخذ مجوز متولی بخش هایی از خدمات اجتماعی استان خواهند شد که مستقیماً در منطقه ی زندگی عموم مردم و به ویژه گروه های آسیب دیده بوده و حاصل این تعامل و ارتباط موثر خواهد توانست نیازهای آنان را به خوبی شناخته و سطح مطلوبی از تعاملات اجتماعی در حین خدمات را رقم بزند.

 

ستاری خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹، مصاحبه ها با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی اعلام شده برگزار می شود.

ارزیابی عمومی متقاضیان مراکز مثبت زندگی

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری