ورود به سایت
» » جلسه رایزنی مدیر کل بهزیستی با نماینده قرارگاه خاتم النبیاء استان

جلسه رایزنی مدیر کل بهزیستی با نماینده قرارگاه خاتم النبیاء استان

در تاریخ : 20.03.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 119

در راستای اجرایی نمودن تفاهم نامه مابین سازمان بهزیستی کشور و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) مبنی بر تامین مسکن مناسب برای افراد دارای معلولیت و اقشار کم درآمد جلسه ای با حضور مدیرکل بهزیستی استان و نماینده قرارگاه برگزار شد.


دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به وضعیت و شرایط خاص جامعه هدف از تعامل ، همکاری و مساعدت نهادها و ارگانهای مختلف از جمله قرارگاه خاتم برای تامین مسکن مناسب برای معلولان و زنان سرپرست خانوار قدردانی کرد.


ستاری اظهار داشت : با توجه به گستردگی نیاز جامعه هدف ، تعداد آنها و محدودیتاعتبار سازمان ، با انعقاد تفاهم نامه از توان مالی و نیروی انسانی سازمانها و ارگانهای مختلف از جمله بنیاد مستضعفان ، بنیاد مسکن ، بسیج سازندگی قرارگاه خاتم الانبیاء و... برای تامین مسکن خانوادههای تحت پوشش استفاده می شود .


وی افزود : قبل از انعقاد این تفاهم نامه سهمیه ای برای استان تخصیص یافته بود که با اهتمام قرارگاه ، شاهد خانه دارشدن این عزیزان خواهیم بود .


در ادامه مهندس سالمی نماینده قرارگاه خاتم با اشاره به سیاست قرارگاه در جهت محرومیت زدایی و ارائه خدمت به اقشار ضعیف جامعه ، اجرای کمک سهمیه ساخت مسکن افراد مورد نظر در چارچوب تفاهم نامه و برهمکاری همه جانبه با بهزیستی استان تاکید کرد .

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری