ورود به سایت
» » معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور: پذیرش کودکان در مهدهای کودک منوط به تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست/ مهدها جهت آغاز پروسه ثبت نام می توانند فعالیت کنند

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور: پذیرش کودکان در مهدهای کودک منوط به تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست/ مهدها جهت آغاز پروسه ثبت نام می توانند فعالیت کنند

در تاریخ : 13.02.99
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 316

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از آغاز پروسه ثبت نام کودکان در مهدهای کودک برای سال آینده بدون حضور کودک و با مراجعه غیر حضوری و یا حضوری والدین به مهدهای کودک با رعایت تمامی موازین بهداشتی مشخص شده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، حبیب الله مسعودی فرید در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بعد از اینکه موضوع کرونا مطرح شد مهدهای کودک جزو اولین گروه‌هایی بودند که مثل دانش‌آموزان تعطیل شدند، گفت: مهدهای کودک همچنین جزو کسب و کارهایی قرار گرفتند که به دنبال شیوع کرونا آسیب دیده‌اند.

وی با بیان اینکه به این ترتیب بنا شد تا اقداماتی که برای سایر کسب و کارها انجام می‌شود مانند بیمه یا کمک هزینه بیکاری یا وام‌هایی که قرار است به سایر کسب و کارها تعلق بگیرد، شامل حال مهدهای کودک هم شود، اظهار کرد: ما در این خصوص مکاتبات بسیار زیادی داشتیم، اما موضوع بازگشایی مهدهای کودک نیز بسیار مورد بحث قرار گرفته و تصمیماتی در این خصوص گرفته شده است.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: با بررسی‌هایی که انجام گرفت و تصمیمی که در کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیر سازمان بهزیستی کشور گرفته شده قرار شد تا مهدها فقط برای ثبت نام کودکان ( بدون حضور کودکان) باز شوند و والدین می‌توانند حضوری و غیر حضوری با رعایت مسائل بهداشتی برای ثبت نام فرزندان اقدام کنند.

مسعودی فرید ادامه داد: اگر مهد کودکی بخواهد کارهای اداری یا تعمیراتی داشته باشد می‌تواند مهد را باز کند، اما پذیرش کودکان به هیچ وجه صورت نمی‌گیرد.

 به گفته وی، پذیرش کودک در مهدهای کودک منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا در سطح کشور است و آنها مثل باید در این خصوص تصمیم بگیرند. به این ترتیب بخشنامه اخیر بهزیستی که به استان‌ها ارسال شده فعلا در حد ثبت نام کودکان است.

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری