ورود به سایت
» » انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی ، فرهنگی و هنری مابین اداره کل بهزیستی و کانون پرورش فکری کودکان و نو جوانان

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی ، فرهنگی و هنری مابین اداره کل بهزیستی و کانون پرورش فکری کودکان و نو جوانان

در تاریخ : 19.11.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 60

به منظور ایجاد زمینه های همکاری مشترک با توجه به اهمیت و ضرورت ارتقاء سطح دانش و مهارت نیروی انسانی ، افزایش توانایی ها و قابلیتهای مربیان مهدهای کودک و مراکز نگهداری و کودکان گروه سنی بالاتر تفاهم نامه همکاری ما بین اداره کل بهزیستی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان منعقد شد .


در این نشست زعفر احد زاده مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل با اشاره به فعالیتها و اقدامات صورت گرفته از طریق این کانون به خانواده ها بخصوص کودکان گفت: خوشبختانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سایه حمایتهای دولت و مردم متولی انتقال فرهنگ های هنری ، علمی ، ادبی و مذهبی می باشد .


مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در بخش دیگر از سخنان خود ضمن دعوت از مسئولان دستگاههای اجرایی در رابطه با تداوم ، استمرار و تثبیت فرهنگ عامه به کودکان تصریح کرد : این تفاهم نامه به منظور گسترش همکاریهای آموزشی ، فرهنگی و هنری بین دو اداره کل تنظیم شده است تا از این طریق خلاهای موجود فرهنگی پرشود .


در ادامه دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان هم با اشاره به اهمیت کانون فرهنگی و پرورشی کودکان و نوجوانان بویژه در کسب موفقیتهای بدست آمده در عرصه های متعدد هنری ، پرورش خلاقیت و رشد تحول شناختی خاطر نشان ساخت : مطمئناً کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پرورش و رشد شخصیت سالم کودکان و نو جونان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .


مدیرکل بهزیستی استان در بخش دیگر از سخنان خود فعالیتها و اقدامات صورت گرفته از سوی بهزیستی استان در قبال افراد جامعه هدف را نیزحائز اهمیت دانست و گفت : با ابجاد زمینه همکاری های مشترک در زمینه پرورش استعدادها ، خلاقیتها و انتقال فرهنگ های بومی و منطقه ای به نسلهای آینده می توان از بروز و شیوع فرهنگ های بیگانه و در نهایت ازتهاجم فرهنگی جلوگیری کرد .


ستاری ادامه داد : حساس سازی جامعه ، خانواده و افراد ساکن در آن یکی دیگر از سیاستها و برنامه هایی است که لازم است در زمینه هویت بخشی ، حفظ ارزش های جامعه و آگاهی دهی به آیندگان تلاشهای جدی بعمل آید .


شایان ذکر است : ایجاد زمینه های مشترک آموزشی ، فرهنگی و هنری پرورش خلاقیت و رشد استعداد ها و توانایی های فکری کودکان پیش دبستانی مهدهای کودک و کودکان مراکز نهگداری – برخورداری از امکانات و توانمندیهای موجود – معرفی کانون به منظور مجری برنامه های آموزشی ، تعیین نیازهای آموزشی در راستای پرورش خلاقیت و توانمند سازی کودکان – برگزاری دوره های آموزشی ، توانمند سازی مربیان و مدیران مهدهای کودک و برگزاری کارگاههای هنری و فرهنگی برای کودکان جامعه هدف از جمله مفاد تفاهم نامه همکاری مشترک می باشند .


در پایان این تفاهم نامه با امضای طرفین (اداره کل بهزیستی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ) به منظور عملیاتی نمودن مفاد تنظیم شده به اتمام رسید .

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی ، فرهنگی و هنری مابین اداره کل بهزیستی و کانون پرورش فکری کودکان و نو جوانانبازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری