ورود به سایت
» » برگزاری نشست تخصصی مدیرکل بهزیستی با مدیران کلینیک های مددکاری استان

برگزاری نشست تخصصی مدیرکل بهزیستی با مدیران کلینیک های مددکاری استان

در تاریخ : 08.11.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 122

جلسه مشترک و تبادل نظر مابین مدیرکل بهزیستی و نمایندگان و مدیران کلینیک های مددکاری در محل سالن اجتماعات بهزیستی استان تشکیل شد .


دراین نشست خسرو امیدوار معاون امور اجتماعی بهزیستی استان ضمن اشاره به فعالیتها و اقدامات صورت گرفته در حوزه امور اجتماعی بویژه از طریق کلینیک ها مددکاری خاطر نشان ساخت : تعداد 24 واحد اعم از کلینیک های مددکاری و موسسات خیریه در سطح استان خدمات متعدد روانشناختی و مددکاری را به افراد جامعه هدف ارائه می نمایند.


معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کلینیکهای مددکاری را بازوان توانمند و اجرایی در بدنه سازمان یادکرد و گفت : امروز با تکیه بر دانش و مهارتهای تخصصی روانشناسان و مددکاران بهتر است کلینیکها تمرکز خود را از سمت بهزیستی به سایر نهادهای اجرایی سوق دهند .


در ادامه دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان با عنوان اینکه سازمان بهزیستی خود به تنهایی یک مرکز مددکاری است و این وظیفه در سایه کار تیمی ، همدلی و فداکاری تمام دست اندرکاران محقق می شود تصریح کرد : تمامی این اقدامات نیازمند کارتیمی است و تنها افرادی که می توانند عهده دار این مسئولیت واقع شوند مددکاران اجتماعی هستند.


مدیرکل بهزیستی استان در بخش دیگر از سخنان خود خدمات ارائه شود توسط موسسات و کلینیک های مددکاری را رضایت بخش توصیف کرده و برتداوم و تعامل مستمر با سازمان در جهت بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات تاکید کرد .


ستاری همفکری ، هم افزایی و هم آموزی را لازمه فعالیت کلینیک های مددکاری عنوان کرد و گفت : این قبیل تدابیر می تواند ضمن معرفی مرکز به عنوان الگو در حفظ آبرو و خوشنامی سازمان موثر واقع شود .


شایان ذکر است : پرداخت کمک های موردی ، شروع برنامه مثبت زندگی از کلینیکها ، دقت در بازتوانی افراد جامعه هدف ، آماده سازی شغلی مددجویان ، توجه به بیمه زنان سرپرست خانوار، اتصال و مشارکت مددکارانو خیرین به پویش حلقه وصل ، پرداخت یارانه مراکز شبه خانواده ، استفاده از ظرفیت بنیاد برکت در شهرستانها و نظارت دقیق و اثر بخش بر فعالیت کلینیکهای مددکاری از جمله نکاتی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

 

برگزاری نشست تخصصی مدیرکل بهزیستی با مدیران کلینیک های مددکاری استان


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری