ورود به سایت
» » برگزاری بیست و هفتمین جلسه شورای اداری بهزیستی استان

برگزاری بیست و هفتمین جلسه شورای اداری بهزیستی استان

در تاریخ : 03.11.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 158

جلسه شورای اداری و بیست و هفتمین گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونین و روسای اداره های بهزیستی شهرستانهای تابعه در مرکز آموزشهای تخصصی بهزیستی استان برگزار گردید.


دراین نشست دکتر ستاری مدیر کل بهزیستی استان ضمن اشاره به برخی از موفقیتها ، پیشرفتها و عملکردهای مطلوب حوزه های تخصصی سازمان در سالجاری گفت : خوشبختانه طی رایزنی های صورت گرفته توسط ریاست سازمان بهزیستی کشور و استانداری اردبیل 120 میلیارد ریال جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام اختصاص خواهد یافت .

مدیرکل بهزیستی استان اضافه کرد : براساس تفاهم نامه منعقده سازمان بهزیستی کشور و استانداری اردبیل تکمیل سایت اورژانس اجتماعی ، تکمیل و تجهیز مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادین و خرید اردوگاه فرهنگی و آموزشی در شهرستان سرعین از جمله پروژه های است که در ماههای آینده تجهیز و در خدمت افراد جامعه هدف قرار خواهد گرفت .


ستاری در رابطه با تشریح اهداف گردهمایی و برنامه های کلی سازمان از سوی حوزه های تخصصی تصریح کرد: تعامل و همکاری مطلوب با اهداف سازمان ، موفقیت حوزه های تخصصی در شاخص های عمومی و اختصاصی در سطح کشور ، انجام بازدیدهای دوره ای و تخصصی ، جلب رضایت مددجویان ، اطلاع رسانی درست از فعالیتها و خدمات ارائه شده و پیگیری مصوبات مطرح شده درجلسات از عناوین ، اهداف و برنامه های مورد توجه بهزیستی استان می باشد.


افزودني است : حضور قوی و موثر در برنامه های قابل افتتاح دردهه فجر سالجاری ، اهمیت بخشیدن به نامه های مرتبط با سفر ریاست جمهوری ، توجه جدی به پژوهش شیوع شناسی و سبب شناسی کم توانی ، اهتمام کامل در جذب اعتبارات ، همکاری و مشارکت در اجرای کمپین پویش حلقه وصل ، نظارت مستمر به فعالیتها و اقدامات مراکز غیر دولتی ، مستند سازی املاک ، توسعه پایگاههای سلامت اجتماعی ، توسعه و گسترش فرهنگ بومی و محلی از طریق مهدهای کودک ، جذب تسهیلات اشتغالزایی ، راهنمایی درست و منطقی ارباب رجوع ، اطلاع رسانی درست وبه موقع فعالیتها و عملکردهای صورت گرفته ، انعکاس نتایج نشستهای تخصصی به کارکنان تحت امر و آسیب شناسی نقاط قوت و ضعف فعالیتها از جمله انتظارات دراين نشست بود.


شایان ذکر است : روسای شهرستانهای تابعه هرکدام به تشریح اهداف و سیاستها و عملکرد حوزه های تخصصی پرداخته و نکته نظرات و راهکارهای خود را ارائه نمودند.

درپایان پس از بررسی عملکردها و اقدامات هریک از حوزه های تخصصی و شهرستانها در شاخص های مورد نظر، طی شش ماهه اول سال 98براساس ارزیابی های صورت گرفته در دو گروه شامل گروه الف : شهرستان پارس آباد رتبه اول و شهرستان اردبیل رتبه دوم و در گروه ب: شهرستان بیله سوار رتبه اول و شهرستان نمین رتبه دوم این بخش از ارزیابی را کسب نمودند.


همچنین بر اساس شاخص های نظام نامه نظارتی سازمان بهزیستی کشور حوزه توسعه پیشگیری درتمامی حوزه ها و درمجموع رتبه اول کشوری ، در حوزه امور اجتماعی دفتر توانمند سازی زنان رتبه دوم کشوری ، در حوزه فناوری اطلاعات دفتر تحول اداری و برنامه ریزی رتبه اول کشوری و در حوزه پشتیبانی و منابع انسانی در بخش بیمه سلامت مددجویان رتبه سوم کشوری را کسب نمودند که با اهداء لوح و هدایای نقدی از آنان تجلیل شد .

 

برگزاری بیست و هفتمین جلسه شورای اداری بهزیستی استان

برگزاری بیست و هفتمین جلسه شورای اداری بهزیستی استان


 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری