ورود به سایت
» » تجلیل از ورزشکاران مدال آور بهزیستی استان اردبیل

تجلیل از ورزشکاران مدال آور بهزیستی استان اردبیل

در تاریخ : 01.11.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 110

مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال آور در شانزدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان سازمان بهزیستی کشور با حضور مدیرکل و معاونین تخصصی در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد .


در این مراسم علی شریفی معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان ضمن ارائه گزارش جامع از روند فعالیتهای ورزشی از بین افراد جامعه هدف و کارکنان بهزیستی استان اظهارداشت : خوشبختانه امسال بهزیستی استان اردبیل در مجموع نتایج تیمی از بین افراد جامعه هدف اعم ازکم توانان ذهنی ، معلولان ، فرزندان شبه خانواده و کارکنان موفق به کسب عنوان رتبه 4 در سطح کشور شده است .


معاون پشتیبانی و منابع انسانی در بخش دیگر از سخنان خود عنوان کرد : مقام دوم تیمی آقایان و بانوان توسط کم توانان ذهنی – مقام هفتم تیمی توسط افراد دارای معلولیت ، مقام هششم تیمی توسط فرزندان شبه خانواده – مقام سوم کشوری توسط فرزندان شبه خانواده زیر 14 سال – مقام اول تیمی توسط کارکنان از جمله عناوین کسب شده در سالجاری هستند.


در ادامه دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان هم ضمن قدردانی از تلاشهای تمامی دست اندرکاران بویژه ورزشکاران از جمع پرسنل خدوم و تلاشگرخاطر نشان ساخت : یکی از اهداف سازمان تامین سلامت جسمانی و روحی افراد و کارکنان خصوصاً افراد تحت حمایت این مجموعه است .


مدیرکل بهزیستی استان اظهار اميدواري كرد : با برنامه ريزي منطقي ، درست و هدف گذاري شده مي توان به عناوين نخست درسطح كشوري دست يافته و شاهد رشد ، شكوفايي و بالندگي در كنار ساير فعاليتهاي سازمان بود .


ستاری ادامه داد: استعداد یابی ، پرورش و تقویت مهارتهای ورزشی افراد جامعه هدف و کارکنان از ضروری ترین اهداف سازمان در دستیابی به بهداشت روحی و روانی افراد جامعه هدف و کارکنان می باشد که خوشبختانه تلاشهای دست اندرکاران امر ورزش در مجموعه بهزیستی بخوبی بر ادعای توانمندی و اثبات احقاق جایگاه نخست در سطح کشور صحه گذاشته است .


در پايان اين مراسم از مدال آوران برتر در بخش جشنواره كاركنان ( آقایان و بانوان ) با اهداء لوح سپاس و هداياي نقدي تجليل و قدرداني شد.

تجلیل از ورزشکاران مدال آور بهزیستی استان اردبیلبازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری