ورود به سایت
» » برگزاری جلسه اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با مدیرکل بهزیستی

برگزاری جلسه اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با مدیرکل بهزیستی

در تاریخ : 23.09.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 198

اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در یک فضای صمیمی با مدیرکل بهزیستی استان دیدار و گفتگو کردند.


دراین نشست دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان ضمن اشاره به برخی از اقدامات و فعالیتهای سازمان بهزیستی در قبال افراد جامعه هدف و تنوع خدمات در این سازمان اظهارداشت : سازمان بهزیستی مولود انقلاب است که درسایه مسئولان دلسوز و متعهد خدمات بسیار متعدد و گوناگونی به افراد جامعه هدف ارائه می دهد .


مدیرکل بهزیستی استان در رابطه با نقش روابط عمومی های دستگاههای اجرایی در تنویر افکارعمومی و اطلاع رسانی از فعالیتها و اقدامات سازمان، خاطر نشان ساخت : در تشیکلات و ساختار یک سازمان نقش واحدهایی بنام روابط عمومی بسیار تاثیر گذار و قابل اهمیت است .


دکتر ستاری با بیان اینکه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان از بین افراد دلسوز ، متعهد ، متخصص ، کاردان و مردم مدار انتخاب می شوند گفت : در معرفی و حمایت از مخاطبان درون و برون سازمانی باید ضمن شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط مثبت سازمان، بهتر است ارتباط دو سویه را حفظ و تداوم بخشند.


وی امید آفرینی و ارتقاء روحیه نشاط و شادابی از طریق روابط عمومی های استان را نقطه عطفی بر عملکرد خوب این واحد دانست و گفت : یکی از اهداف سازمان بهزیستی تامین سلامت روحی افراد جامعه است که با این رویکرد امکان تحقق آن میسر خواهد شد .


ستاری اضافه کرد : لازمه انعکاس اخبار ، وقایع و جریانات بصورت واقعی و بدور از هرگونه تحریف ، اغراق و آگاهسازی افراد جامعه از آسیب های اجتماعی و مهارت افزایی در مواجهه با این پدیده های نامتعارف مهمترین رسالت یک سازمان قلمداد می شود که این اطلاع رسانیها توسط رسانه ها و شبکه هایاجتماعی صورت می گیرد.


وی اظهار امیدواری کرد : با توجه به اینکه دست اندرکاران روابط عمومی ایام بسیار پر استرس و اضطرابی را تجربه می کنند بهتر است با سعه صدر و توام با دانش و مهارت های ارتباطی درصدد تسهیل و اقناع افکار عمومی جامعه و سمت و سو دادن به امیذ آفرینیتلاش نمایند .


 

 

 

 

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری