ورود به سایت
» » واگذاری 11 واحد مسکونی به خانواده های حداقل دو عضو معلول

واگذاری 11 واحد مسکونی به خانواده های حداقل دو عضو معلول

در تاریخ : 11.09.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 164

به مناسبت گرامی داشت روز جهانی افراد دارای معلولیت ، همزمان با سراسر کشور تعداد 11 واحد مسکونی به خانواده های تحت پوشش بهزیستی استان تحویل داده شد .


دکتر ستاری مدیرکل بهزیستی استان در حاشیه این مراسم گفت : تعداد 11 واحد مسکونی در قالب 1057 مسکنی است که در سراسر کشور و بصورت همزمان به جامعه هدف بهزیستی داده می شود .


مدیرکل بهزیستی استان اظهارداشت: بهزیستی استان اردبیل از ابتدای طرح نهضت تامین مسکن تعداد 1487 واحد مسکونی را تحویل افراد تحت پوشش داده است و تعداد 386 واحد مسکونی هم در حال احداث می باشد .


ستاری افزود : در راستای سیاست سازمان مبنی برتامین مسکن خانواده های حداقل دو عضو معلول ، بهزیستی استان با همکاری دستگاه های همکار( بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی ، بنیاد مستضعفان ، سازمان ملی زمین و خیرین مسکن ساز ) و در قالب تفاهم نامه پنج جانبه تعداد 82 واحد مسکونی تحویل خانواده های واجد شرایط شده است و تعداد 71 واحد نیز در حال احداث می باشد .


لازم به ذکر است : از تعداد 11 واحد واگذاری این برنامه 2 واحد به خانواده های حداقل دو معلول ، 7 واحد معلولین عادی و 2 واحد هم به زنان سرپرست خانوار بهزیستی استان واگذارشد .


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری