ورود به سایت
» » جلسه هماهنگی پیشبرد برنامه ها و فعالیت های مربوط به حوزه اعتیاد

جلسه هماهنگی پیشبرد برنامه ها و فعالیت های مربوط به حوزه اعتیاد

در تاریخ : 13.08.98
توسط : rasi
نظرات : 0
بازدیدها : 160

با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، مدیرکل بهزیستی استان و معاون امور توسعه پیشگیری و کارشناسان حوزه اعتیاد جلسه هماهنگی پیشبرد برنامه ها و فعالیت های مربوط به حوزه اعتیاد برگزار گردید.

جلسه هماهنگی پیشبرد  برنامه ها و فعالیت های مربوط به حوزه اعتیاد


دراین جلسه دکتر بهزاد ستاری به ایجاد و راه اندازی مرکز جامع درمان و بازتوانی معتادین در راه انزاب تا 2 ماه آینده اشاره کرد وگفت: اجرای برنامه پیشگیری اولیه از اعتیاد در محیط های کار در کلیه شهرستانها و ایجاد تیم و فعال سازی آنها از جمله اقدامات حوزه پیشگیری در سالجاری می باشد .


در ادامه جلسه آقای بهنام بهشتی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به همکاری 13 سازمان و 5 انجمن مردم نهاد و سطح بندی آنها و همچنین توسعه سمن ها در بخش های شهرستان ها وشروع طرح یاریگران زندگی در آینده نزدیک اشاره کرد.


در ادامه معاون امور توسعه پیشگیری استان به اجرای کارگاه و طرح های مورد نظر دبیر خانه و بهزیستی به صورت شهرستانی پرداخته و بر آموزش تسهیلگران تیم ها و تقویت تیم در محلات شهری ، روستایی ، محیط کار و مهد های کودک در سطح استان تاکید نمود.


در ادامه کارشناسان دو حوزه ( دبیر خانه شورای هماهنگی و بهزیستی ) نظرات خود را در جهت بهبود و ارتقای برنامه ها اعلام کردند.

 


بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبر های تصویری